Liftingy jsou u žen stále oblíbenější

03.03. 2020 • Krása 325x

V současné době máme mnoho možností, jak se zkrášlit. Pokud se sebou nejsme spokojení, rázem můžeme podstoupit lifting paží, plastiku břicha, liposukci nebo třeba lifting celého těla, abychom se zbavili veškerých nedokonalostí a kilogramů navíc. I když však máme na výběr, stejně se k nejpopulárnějším zákrokům řadí zmiňovaný lifting, který je stále oblíbenější zejména u žen.

Co je to lifting?

Možná jste se s liftingem doposud nesetkali, tudíž nevíte, o co se jedná, co je lifting zač. Jedná se o zpevnění pokožky těla, což ocení především ženy s celulitidou nebo po porodu, které chtějí během nezadržitelně se blížící plavkové sezony vypadat opravdu k světu.

Ochablá a nepevná pokožka se však netýká jen žen po porodu, ale týká se především žen po třicítce, kterým z jejich těla mizí kolagen čili ve vodě nerozpustná bílkovina, která stojí za pevností naší pokožky. Kolagen bohužel s přibývajícími léty z těla mizí, rázem pokožka i pleť chřadne, chabne a už najednou nevypadáme tak mladě. Postupně dochází k uvolňování vláken v pokožce, což je viditelné hlavně v obličeji, na krku či v dekoltu nebo na břiše.

S mizícím kolagenem žena ví, že stárne, což jí ostatně připomíná odraz v zrcadle. Proto s chřadnoucí pokožkou a pletí chce něco dělat a lifting je to, co se nabízí jako ideální možnost.

Když lifting, tak s pomocí mezonití

Lifting se dnes provádí mnoha způsoby, setkat se můžete s několika typy liftingu, který můžete podstoupit. Mezi ženami je stále oblíbenější magický lifting s pomocí mezonití, které fungují jako opora pleti, jež dokáže stimulovat tělo v místě zavedení k větší produkci kolagenu. Sám organismus poté nitě odbourává a rozpustí, tudíž se nemusíte obávat žádných následků nebo toho, že by nitě ve vašem těle sídlily dlouhou dobu. Nitě se zcela rozpustí, až vám pomohou k větší produkci kolagenu a čili i k pevnější pokožce, která bude stejná jako ve dvaceti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra