Trápí vás vrásky? Zbavte se jich pomocí výplní kyselinou hyaluronovou

06.05. 2020 • Krása 496x

Udržujte ve formě nejen své tělo, ale také pokožku. Svaly si vyrýsujete v posilovně, vaše tvář se může spolehnout na pomoc kyseliny hyaluronové.

Hydratující kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. S postupujícím věkem ale množství kyseliny hyaluronové v pokožce ubývá a pleť se stává sušší, křehčí a objevují se vrásky. Jde o přírodní polysacharid, s jehož pomocí se zvyšuje hydratace pokožky, tím dochází ke zvyšování napětí a zlepšení její pružnosti.

Aby došlo k opětovné hydrataci pleti, využívají moderní kliniky estetické medicíny metodu aplikace kyseliny hyaluronové metodou Skinbooster. Velmi jemný gel s obsahem kyseliny hyaluronové se aplikuje kanylou plošně pod pokožku. V podkoží dochází k natažení vody gelem, čímž se oblast znovu hydratuje.  Pokožka je hebká, pružná a získává ztracený objem. Díky tomu, že kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, není třeba obávat se alergických reakcí. Jde o velmi šetrnou a bezpečnou metodu omlazení pleti.

Kde všude může kyselina hyaluronová pomoci

Řadu žen trápí kruhy pod očima, povadlé kontury, nebo vrásky. Kyselina hyaluronová může pomoci v mnoha oblastech. Touto metodou lze vyplnit kruhy pod očima, zpevnit kontury nebo upravit rty, dodat objem propadlým tvářím, vyhladit vrásky nad horním rtem, vyplnit hluboké nosoretní rýhy nebo zvednout povislé koutky. Váš přirozený vzhled zůstává, jen se zjemní rysy obličeje, pokožka bude mít omlazený a odpočatý vzhled.

Jak probíhá aplikace a jaký je výsledek?

Při výplni vrásek se aplikuje kyselina hyaluronová injekčně nebo kanylou přímo do místa pod vrásku. Tím se vráska okamžitě vyplní a ihned po první aplikaci je vidět, že se vyhladila nebo oploštila. Pokud je třeba liftingový efekt, aplikace se provádí přímo do míst, kde jsou znatelné propadlé tváře, u kterých dojde k doplnění jejich objemu. Při aplikaci do podkoží kyselina hyaluronová současně rehydratuje pokožku a zlepšuje její pružnost.

Bude efekt dlouhodobý?

Vše závisí na hloubce vrásek, kvalitě pokožky, vlastním metabolizmu, na množství aplikovaného materiálu a rovněž na technice provedení aplikace. Efekt výplní kyselinou hyaluronovou se pohybuje v rozmezí 6–9 měsíců, u kvalitních výplní 12-15 měsíců, navíc se zákrok opakuje, efekt se prodlužuje. Podle věku a hloubky vrásek je někdy nutné provést alespoň dvě úvodní ošetření, aby se dosáhlo požadovaného účinku.

Více o kyselině hyaluronové si můžete přečíst na wikipedii zde.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra