Zvětšení prsou pomocí autoaugmentace

11.09. 2013 • Krása 1608x

Jen velmi těžko bychom hledali nějakou ženu, která by byla sama ze sebou spokojena. Ženy většinou řeší nejvíce ty partie těla, které jsou nejvíce anebo naopak nejméně výrazné. Často jde o samotnou hmotnost ženy a také o to, že je třeba zhubnout v konkrétních partiích těla. Přebytek oblastí, v nichž se nachází velké množství podkožního tuku, je velmi nepříjemný a prakticky všechny ženy jsou nuceny jej řešit. Poměrně hojně ženy řeší také poprsí. Tato oblast je velmi frekventovaná zejména díky tomu, že se jedná o jeden ze sexuálních symbolů ženy. Často jsou ženy frustrované z toho, že jejich poprsí svou velikostí neodpovídá představám konkrétní ženy. Ideálním řešením obou problémů, tedy jak menšího poprsí, tak i zvýšeného množství podkožního tuku, je bezesporu takzvaná autoaugmentace.

Možnosti autoaugmentace

Již dávno jsou pryč doby, kdy by bylo možné zhubnout pouze prostřednictvím vysoké pohybové aktivity anebo prostřednictví chirurgického zákroku a také doby, kdy se zvětšovala prsa pouze prostřednictvím silikonových implantátů. Autoaugmentace nabízí skvělou možnost zejména v tom, že je při ní odsán tuk z určitých partií a následně je aplikován přímo na místa, kde je to zapotřebí, tedy na poprsí. Autoaugmentace představuje metodu zvětšování poprsí kmenovými buňkami. Autoaugmentace disponuje hned několika základními výhodami. V první řadě se žena zbaví přebytečných kilogramů navíc a ve druhé řadě ještě udělá něco se svým vzhledem. Autoaugmentace představuje trvalý způsob zvětšení poprsí, ke kterému není zapotřebí žádných umělých implantátů. Vše je prováděno za absence narkózy a také veškeré bolesti. Velkou výhodou je zcela určitě také ta skutečnost, že rekonvalescence je díky vysoké šetrnosti této metody také velmi krátká. Po zákroku není zapotřebí ani to, aby žena nosila jinak nezbytnou kompresivní podprsenku. Určitě se může žena také spolehnout na to, že prakticky nikdo nepozná oblast, ve které byl zákrok prováděn. Na prsou není možné ani po samotné autoaugmentaci spatřit žádné jizvy. Prsa si zachovají svou přirozenou měkkou konzistenci, takže prakticky budou vypadat naprosto stejně z hlediska své struktury, jako tomu bylo před absolvováním samotné autoaugmentace.   

Informace o kmenových buňkách

K pochopení samotné autoaugmentace je třeba znát pojem kmenová buňky. Když bychom si měli říct, co jsou kmenové buňky, tak zjistíme, že jde o buňky, které se získávají z tělesného tuku pomocí enzymů. Jedná se o buňky, které jsou velmi dobře schopny žít i klidně na jiném místě v lidském těle, než žily původně. Kmenové buňky mají dar sebeobnovování, takže vytvářejí při své aplikaci do určitých míst nové buněčné shluky. Kmenové buňky také disponují schopností své změny v jiný typ buněk. Kmenové buňky se za účelem rozličných zákroků využívají již od roku 2003. Metoda využívání kmenových buněk se začala využívat zejména po takzvané mastektomii poprsí, tedy úplnému odstranění prsu. 

Charakteristika autoaugmentace

Zvětšení poprsí prostřednictvím kmenových buněk nepředstavuje nikterak složitý zákrok. Tuk je získáván z partií, kde je ho nadbytek. K získání podkožního tuku se používá metoda tumescentní liposukce, která je taktéž velmi jednoduchá, což ostatně dokládá i samotný fakt, že probíhá pouze za využití lokální anestezie. Není zapotřebí kompletní uspání člověka. Mimo narkózy není rozhodně nutná ani hospitalizace. Na klinice se operovaná žena zdrží pouhých 6 hodin. Po samotném odsátí tuků dochází k tomu, že jsou z tuku vyloučeny kmenové buňky, které se použijí k dalšímu zákroku. Tyto buňky musí být smíchány s klasickými buňkami a pak se implantují na konkrétní místo, tedy do poprsí operované ženy. V průběhu dalších dvou měsíců po zákroku dochází k tomu, že do kmenových buněk prorostou cévy a operovaná část prsou se stane naprosto stejnorodou součástí poprsí. Metoda autoaugmentace je naprosto bezpečná a účinná.

Pro koho je autoaugmentace vhodná?

Jestliže má žena méně objemné anebo poněkud pokleslé poprsí, pak je autoaugmentace velmi dobrou a hlavně přirozenou volbou jak něco se svým vzhledem udělat. Prsa je možné touto metodou zvětšit o jednu velikost. Základní podmínkou pro možnost realizace tohoto zákroku je zcela určitě to, že žena musí mít určitou vrstvu podkožního tuku. Jestliže tomu tak není, prakticky není možné odkud tuk brát. Při samotné liposukci je nutné odsát nějakých 800 až 1000 mililitrů tukové tkáně. Samotný zákrok autoaugmentace je rozdělen do třech základních částí. Tou první je samotný odběr tukové tkáně z inkriminovaných míst, druhou enzymatické zpracování vlastního tuku získaného z těla a za třetí část se považuje aplikace směsi kvalitních buněk do poprsí operované ženy. Po samotném zákroku je nutné se dva až tři dny šetřit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra