Do plavek bez chloupků

19.06. 2017 • Krása 770x

Holení chloupků bývalo ženskou doménou, stalo se však populární i mezi mužskými protějšky. Některé partie těla jednoduše vypadají líp, když jsou bez chloupků. Mít oholené podpaží je již dlouho standard, o své nohy dbáme především v letních měsících. Dennodenně je totižto vystavujeme na odiv a hladké nohy vypadají neodolatelně. Z jakých metod můžeme vybírat?

Depilační metody

Při depilaci odstraňujeme pouze viditelnou část chloupku, kořínky zůstávají neporušené. Vyrůstající chloupky tak musíme holit velmi často. Můžeme volit klasické žiletky, depilační gely anebo krémy, depilační strojky. Jde o rychlé, levné a jednoduché řešení, může však dojít k podráždění pokožky a k nevzhlednému zarudnutí. Nevýhodou je také častá frekvence.

Epilační metody

U epilace dochází k vytrhnutí chloupku i s kořínkem, ten pak z lůžka dorůstá pomaleji, než je tomu u depilačních metod. Epilační metody jsou sice bolestivější, na druhou stranu mají trvalejší efekt. Na domácí epilaci můžeme používat epilační strojky anebo vosky. Doporučujeme však navštívit dermatokosmetické centrum, kde Vám profesionálové nabídnou daleko účinnější postupy (laser, cukrová epilace, pulzní světlo), díky kterým Vám hladká pokožka vydrží i tři týdny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra