Prodlužte si grilovací sezónu se zásobou propanbutanových lahví a plynovým grilem

20.08. 2022 • Zajímavosti 354x

Nechcete se ještě nadobro rozloučit s grilovací sezónou? Se zásobou propanbutanových lahví ani nemusíte. Prodlužte si léto a pořádejte grilovací party s rodinou a přáteli také během podzimních měsíců. Kromě lahví s propan-butanem budete ke grilovací pohodě potřebovat i plynový gril.

Proč grilovat na propan butanu?

Na čem rádi grilujete? Pokud na plynu, je propanbutanová láhev jasnou volbou. K plynovému grilu se nejčastěji pořizují pětikilové lahve. S těmi se totiž snadno manipuluje a jednoduše je přenesete i na větší vzdálenosti. Jaké další výhody má grilování na plynu? Obecně je grilování na plynových grilech považováno za nejsnazší, protože plamen lze snadno regulovat. Díky tomu grilované pokrmy nespálíte.

K velkému rodinnému grilu patří velká láhev

Máte doma velký rodinný gril, který používáte několikrát do týdne? Pro takové případy se dokonale hodí 10kg propatbutanové láhve. Sice se takové láhve již trochu pronesou, ale nepředpokládáme, že byste s velkým grilem někam cestovali. Pravděpodobně má takový gril své jasně dané místo a je součástí zahradní terasy. Díky větší zásobě propan butanu si budete moci užívat grilovačky naplno a nejezdit pro nové plynové láhve zbytečně často.

Grilování na plynu má samé výhody

Plynové grily jsou v českých domácnostech oblíbené. Nejenom kvůli snadné obsluze a rychlosti. Gril na plyn totiž snadno rozžhavíte a pokrmy na něm připravíte rychlostí blesku. I údržba takového grilu je snadná, nemluvě o tom, že během grilování jste ušetřeni nepříjemného dýmu a zplodin, které byste museli vdechovat.

Nedávejte ještě sbohem grilovací sezóně a prodlužte si ji až do podzimu. S plynovým grilem a zásobou propanbutanových lahví si můžete každý víkend zpříjemnit přípravou výborných pokrmů a posedět s kamarády i rodinou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra