Kde uspořádat příští konferenci? V Praze!

25.10. 2019 • Zajímavosti 436x

Plánujete uspořádat konferenci nebo výroční firemní setkání? Při organizování velké akce tohoto typu je nutné najít vhodný termín i optimální místo konání. Místem s perfektní infrastrukturou, dostatkem ubytovacích kapacit a maximem zábavy je Praha. Ta se drží dlouhodobě v první desítce nejoblíbenějších kongresových a konferenčních evropských destinací, v loňském roce se dokonce česká metropole umístila na prvním místě v regionu „New Europe“.

V centru dění

Při organizování kongresu nebo konference je nutné dbát především na pohodlí účastníků. Výhodné je zajistit účastníkům na místě setkání také ubytování. Hotel v Praze, který nabízí optimální konferenční prostory spolu s dostatkem ubytovacích kapacit, musí být také v centru dění s návazností na městskou hromadnou dopravu. To ocení účastníci, kteří mohou objevovat krásy metropole po skončení oficiálního programu.

Buďte nároční

Konferenční prostory pro vaši konferenci musí splňovat požadavky na kapacitu, ale i na technické vybavení a další služby. V případě, že jste v roli organizátorů, nebojte se být nároční a neváhejte vybrat nejlepší sál k pronájmu v Praze, který splní vaše očekávání. Samozřejmostí by měla být v dnešní době nejmodernější audiovizuální technika, projektor, ozvučení nebo vysokorychlostní wi-fi pro potřeby řečníků i samotných účastníků.Zajímavý doprovodný program potěší

Kromě výběru termínu a místa konání je neméně důležitý program, oficiální i doprovodný. Formální program je v rukou organizátorů, kteří musí vybrat ty nejlepší řečníky. Stejně jako ten doprovodný, který musí být zajímavý, nevšední a originální. Měl by představit destinaci, což nemusí být nutně nudná prohlídka s průvodcem. I prohlídky města mohou mít jiskru. Zajímavé jsou procházky po tajuplných místech doplněné o duchařské historky, putování komunistickou historií nebo po stopách moderní architektury.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra