Znamení zvěrokruhu - Beran (21.3. - 20.4.)

01.01. 2011 • Zajímavosti 1884x

Beranovi vládne planeta Mars, která je symbolem energie, zdraví a nezkrotné bojovnosti. Lidé narození ve znamení Berana mají velmi dobré vůdčí schopnosti a jsou odvážní. Rozhodně se nemusí bát žádných přelomových životních situací, jelikož jsou rozhodní a ví tedy, pro jakou věc se mají rozhodnout a jaký směr musí zvolit. Jejich vztah k práci je horlivý a snaží se do ní vrhnout s tím největším nadšením. Berani a Beranky věří ve své schopnosti, ale často se jim stává, že jim chybí trpělivost. Berani chtějí dosahovat vynikajících výsledků a mají k tomu i potřebné sebevědomí. Popravdě řečeno ale většinu projektů rozpracují až do jejich finální fáze, ale jejich dotažení bývá velmi často poměrně problematické. Jednoduše jim už na finále chybí síly.   

Vztah Beranů k ostatním lidem

Berani jsou velmi kamarádští, přátelští a také dovedou bavit celou společnost. Jejich veselost z nich doslova čiší a svým vtipem kdekoho dovedou rozesmát. Jejich smysl pro férovou hru je naprosto unikátní. Berani překypují velkým množstvím dobrých nápadů, kterými jsou schopni poměrně rychle strhnout ostatní. Jestliže jsou lidé narození v tomto znamení, tak se na ně dá ve vedoucích pozicích spolehnout. Berani nesnesou autoritu a mají problém vyjít s výše postavenými lidmi. Svou nezávislost si chtějí vydobýt za každou cenu. Berani mají velkou chuť pouštět se do nových věcí a objevovat nové skutečnosti. Vyhovuje jim upřímné a férové jednání.

Jak lidé narození ve znamení Berana vypadají?

Ženy a muži narození v tomto znamení se vyznačují hlavně malinko užším profilem obličeje. Jako by to vypadalo, že jejich tvář byla vyprofilována k tomu, aby byli rychlí a bojovní. Měla by jim dopomoct k vynikajícím výkonům nejen na sportovním poli. Berani a jejich ženské protichůdkyně se oblékají solidním osobitým způsobem. V mnohém oblečení přesto vypadají poměrně robustně. Muži berani si na sebe berou poctivé svetry a ženy mají raději kalhoty než sukně a také halenky. 

Ženy narozené ve znamení Berana

Ženy narozené ve znamení Berana jsou velmi odhodlané. Srdnatost jim rozhodně nechybí. Jsou také velmi jednoduše vzrušivé. Často jsou schopny vybojovat i nemožný předem ztracený boj. Jedna z věcí, které jim chybí, je rozvaha. Velmi jednoduše se v podstatě komukoli může podařit tyto ženy podráždit. Nikdo se s nimi ale nebude nudit. Jsou schopny bavit i větší společenství lidí. Srší vtipem a jejich vypravěčská schopnost je na velmi vysoké úrovni. Rozlišují také, kdo je jejich přítel a kdo ne. Jsou schopny tolerovat u svých přátel i poměrně zásadní chyby. Ženy bývají také štíhlé a jejich postava má sportovní charakter. Partnerství těchto žen bývá poměrně problematické. Vyjít s opačným pohlavím je většinou problém. Partneři žen narozených ve znamení Berana se většinou pouze ve vztahu vezou a nekladou jim prakticky žádný odpor.

Muži narození ve znamení Berana

Muž Beran je naprosto přímý a upřímný chlap. Rozhodně se nesetkáte s tím, že by chtěl někdy uhnout pohledem a snažit se tak uskočit. Určitě o sobě nepochybuje a k většině činností je ihned připraven. Beran není nikterak náročný. Jeho požadavky na život nejsou vůbec přehnané. Nemá rád žádné zdržování ani průtahy. Na muže Berana se dá spolehnout. Není z těch, kteří by vám vrazili kudlu do zad. Berani jsou například náruživí kuřáci, zpěváci obklopení problémy anebo respektovaní fotbalisti. V partnerství jsou muži Berani velmi silní, ale také méně tolerantní a panovační. Snaží se všechny věci řešit sami a mnohdy je vůbec se svými protějšky nekonzultují. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Berana

Patrik Eliáš, Helmut Kohl, Jan Koller, Karel Kryl, Lucie Bílá,Dagmar Pecková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Lukáš Pollert, Zdeněk Svěrák, Michael Viewegh, Leonardo da Vinci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra