Vyzkoušejte kvalitní zelené čaje z celého světa

03.04. 2014 • Zajímavosti 2693x

Internetový obchod Čajový dýchánek  pro všechny zájemce přiváží kvalitní čaje z celého světa. Už úvodní stránka působí velice příjemným dojmem a vypadá vizuálně dobře. Hned na úvod se dozvíte celou řadu zajímavých informací. Čaje a ostatní výrobky jsou rozděleny do jednotlivých kategorií, které se přehledně nachází po levé straně. V nabídce jsou různé typy čínských, indických či ostatních čajů a nečajů. Kromě toho má Čajový dýchánek k dispozici japonské, ovocné, rostlinné a aromatizované čaje, ale i čajové pochoutky, čajové potřeby, dárková balení, knihy o čaji a speciální akce a slevy. Stránky nabízejí i jedinečnou možnost nechat si posílat novinky na e-mail. K tomu stačí jednoduchá věc - zadat svůj funkční e-mail, na nějž budou občas přicházet speciální akce a nabídky, takže zůstanete v obraze. V případě, že chcete vyhledat na stránce něco konkrétního, pak stačí zadat slovo do vyhledávače a všechny shodné výsledky se ukážou, což značně usnadní práci. Na úvodní stránce se pokaždé nachází akce týdne a doporučení z nabídky. Zákazník tak má představu o nejzajímavějších produktech na webu.

Pokud byste se snad ve světě čajů zatím příliš neorientovali a chtěli se dozvědět něco více, pak je Čajový dýchánek tou pravou volbou, jelikož na stránkách se nachází i množství článků, v nichž zjistíte potřebné údaje. Namátkou vybíráme články s názvy "Jak poznat kvalitní čaj", "Jak skladovat čaj a čeho se vyvarovat" nebo "Jak vybrat a pečovat o kalabasu". Kromě teoretických znalostí ze světa čajů se zde dozvíte něco málo k jednotlivým konkrétním druhům čaje. Nezbytností každého e-shopu jsou informace o obchodních podmínkách, návod jak nakupovat a kontakty na správce stránek. Po vybrání příslušné kategorie výrobku se objeví všechny nabízené produkty a zájemce může vybírat. Každý z produktů je poměrně pěkně popsán a u zboží se také nachází návod na přípravu, což je velká výhoda Čajového dýchánku. Stránky tedy určitě můžeme doporučit zkušeným čajovníkům, ale i naprostým nováčkům. Pro lepší orientaci jsme se ještě rozhodli detailněji zaměřit na dvojici výrobků z nabídky, kterými budou žlutý čaj Meng Ding Yellow Bud  a Sencha HCO Std 9146 Organic.

Tyto dva čaje patří rozhodně mezi ty nejzajímavější, jaké na webu naleznete, a proto si zaslouží větší pozornost. Pod tajemným názvem Sencha HCO Std 9146 Organic se skrývá sypaný zelený japonský čaj, který patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější ve své třídě. Při pěstování čaje Sencha se nepoužívají žádné chemické přípravky. 100 gramů si můžete pořídit za přívětivou cenu 219 Kč. Žlutý čaj Meng Ding Yellow Bud se prodává jako sypaný čaj po 50 gramech za 199 Kč. Jedná se o čínský čaj, který pochází z provincie Sečuan. Prodávané zboží patří mezi nejvyšší třídu tohoto žlutého čaje. Během zpracování dochází ke zvláštním postupu při práci s lístky, což má za následek charakteristickou žlutou barvu. V obou případech dostane zákazník tu nejlepší možnou kvalitu, jaká je na trhu k dostání.

Pokud se odkudkoliv na stránce budete potřebovat dostat na úvod, není nic jednoduššího, než si kliknout na logo Čajový dýchánek, nebo na volbu "Hlavní stránka". Po vybrání zboží si ho můžete v požadovaném množství vložit do nákupního košíku a pokračovat ve vybírání. Následně stačí objednávku dokončit a zobrazí se všechny potřebné informace k zaplacení. Webová stránka společnosti Čajový dýchánek rozhodně působí inovátorským dojmem a zařadí se po bok těch nejlepších, jaké jsou v současné době dostupné. Pro pravé milovníky čaje se jedná o vynikající zprávu!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra