Právě vznikající bytový projekt na Praze 3 a vše co o něm musíte vědět

25.10. 2021 • Zajímavosti 620x

Hledáte nové bydlení v Praze, žijete na pražském Žižkově nebo se jen rády zajímáte o to, co se v oblasti bytů děje? To by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout již rozestavěný bytový projekt na Praze 3. Jaký má název, jak bude vypadat, kdy bude dostavěný?

Pro běžné i náročné klienty

Rozmanitá architektura v minimalistickém stylu, která myslí také na funkčnost. Tak by se dal ve zkratce představit projekt Byty u parku, který je již ve stádiu hrubé stavby a který bude dokončen příští rok. Prodej bytů na Praze 3 již započal před samotným zahájením stavby, ale několik bytů je stále k dispozici. Z nabídky garsonek, bytů o dispozici 2+kk, 3+kk a 4+kk si vybere každý. A pokud má někdo vysoké nároky, určitě si zamiluje exkluzivní mezonetové byty.

Architektonické studio se zkušenostmi

Funkční a nápaditý projekt Byty u parku v Praze se zrodil v hlavě pražského architektonického studia Architecture Interior Project. Pokud nahlédnete do jejich portfolia, zjistíte, že na svém kontě mají již pěknou řádku zrealizovaných bytových čtvrtí, ale také zahraniční projekty. Prioritou u projektu Byty u parku pro ně bylo propojení moderního bydlení s okolní přírodou a také maximální využití denního světla v každém bytě.

Fáze realizace stavby

Momentálně se projekt nachází ve fázi hrubé stavby a již příští rok proběhne kolaudace a následné nastěhování rezidentů. Jelikož stavba byla zahájena v roce 2020, poté co byl zahájen prodej bytů, postupuje výstavba rychlým tempem a dohromady zabere pouhé dva roky. Zajímá-li vás, jak budou jednotlivé byty vypadat a jak se pozmění podoba okolí Židovských pecí, podívejte se na vizualizace projektu.

Doufáme, že jsme se dozvěděly něco nového a máte lepší přehled o dění a stavbě nových bytů v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra