Znamení zvěrokruhu - Panna (25.8. - 21.9.)

10.10. 2012 • Zajímavosti 5841x

Asi nejvýraznější záležitostí u lidí narozených v tomto znamení je smysl pro pořádek. Panna má ráda, když je ve věcech jasno. Zastává názor, že ve všem by měl být určitý systém, ve kterém všechno souvisí se vším a věci do sebe zapadají. Panny jsou velmi praktické. V podstatě nedělají věci, které by se k ničemu nehodily. Pokud najdou nějaké dobře fungující složité systémy, jsou jimi doslova fascinovány a omráčeny. Jsou přesvědčeny o tom, že právě pořádek dovede usnadnit práci.

Veškeré pracovní úspěchy lidí narozených ve znamení Panny spočívají právě v jejich pečlivosti a v tom, že jsou na vše perfektně připraveny. Když se na práci soustředí, dovedou být pěkně nepříjemné na lidi, kteří by se je snažili nějakým způsobem rušit. Když jim někdo něco vytýká anebo má nějaký jiný názor, jsou schopny velmi dobře situaci vyhodnotit a udělat určité závěry. Promýšlejí si také veškeré své budoucí činy. Moc dobře vědí, že špatné kroky v jejich životě mohou mít dalekosáhlé následky, kterých také poměrně obávají.

Lidé narození v tomto znamení jsou také poměrně nenápadní a nechovají se nikterak okázale. Oblékají se také nenápadně a jejich obydlí odpovídá jejich praktickému myšlení. Každé věci v domě nebo bytu mají své místo a v případě potřeby budou hned po ruce.   

Vztah Panen k ostatním lidem

Pro Panny je důležité uspořádání i v mezilidských vztazích, musí mít naprosto přesně dané, v jakém vztahu se ke konkrétní osobě nacházejí a jak se k ní tedy mají chovat. Veškeré své postoje ovládají rozumem, což může být velmi často spíše i na škodu. Rozum ovládá totiž i emoce, které jsou zejména v partnerských vztazích nejdůležitější. Někdy bývají osočovány z toho, že jsou bezcitné. Rozhodně tomu tak ale není. Nechtějí ale jít do něčeho, o čem předem ví, že je to ztraceno. Lidé narození ve znamení Panny jsou velmi spolehliví. Všichni ostatní v jejich okolí se na ně mohou stoprocentně spolehnout. Velmi rádi poradí, jelikož jsou většinou také hodně inteligentní.

Jak lidé narození ve znamení Panny vypadají?

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou velmi pohlední. Jejich vzhled jim umožňuje poměrně snadné seznámení. Na svůj vnější vzhled dbají Panny mnohdy až chorobně, jelikož musí být upraveny naprosto dokonale. Jejich tvář je sice mnohdy nenápadná, ale po detailnějším pohledu většinou zjistíte, že je velmi pěkná.

Ženy narozené ve znamení Panny

Vybrané způsoby a téměř dokonalý vnější vzhled - to jsou hlavní atributy ženy narozené ve znamení Panny. Je schopna upoutat pouze některé kategorie mužů, kteří mají rádi takto vypadající ženy. Podvědomě jsou tyto ženy schopny dát najevo, s kým by chtěly něco mít a s kým v žádném případě. Když se společnost baví, žena - Panna se chová spíše zdrženlivěji a snaží se zachovat svou důstojnost a vážnost. Lze z ní cítit skromnost na každém kroku. Vztah k milování má naprosto přirozený. Dělá jí pouze problém pochopit, proč lidi ze sexu tolik dělají, proč jej tak vychvalují a nadnášejí do nebes. Žena - Panna nejprve vyčká, jak se vyvine její vztah a potom při jeho dobrém průběhu začne myslet na sex.

Muži narození ve znamení Panny

Muž narozený ve znamení Panny bývá vždy velmi precizně upraven a ostatní lidé o něm říkají, že vypadá jako ze žurnálu. Umí velmi dobře a dlouho neslouchat. Zároveň ale umí sršet humorem a ženy tito muži musí dlouho poznávat, než se oddají milostným radovánkám. Musí být naprosto bytostně přesvědčen o tom, že žena disponuje takovými kvalitami, že si jej opravdu plně zaslouží. Popravdě řečeno, mnohé ženy v této zkoušce nejsou schopny obstát, a tak se stává, že muži narození v tomto znamení zůstávají sami. Muži narození v Panně ale nejsou rozhodně nemotorní a umí se ve světě orientovat.

Známé osobnosti narozené ve znamení Panny

Freddie Mercury, Emil Zátopek, Hana Zagorová, Radoslav Brzobohatý, Sean Connery, Michael Jackson, Sophia Lorenová, Alžběta I., Lída Baarová, Lev Nikolajevič Tolstoj.  

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra