SLEZSKÉ BYLINÁŘSTVÍ

21.09. 2022 • Zajímavosti 596x

S příchodem chladného počasí přichází i čas na posílení imunity. Kromě klasických běžně dostupných přípravků z lékárny je dobré věřit i přírodě. Kromě klasických čajů, které v zimě i zahřejí doporučujeme vyzkoušet například i prspěšné tinktury a koncentráty.

E-shop s bylinkami Slezské bylinářství se soustředí na propojení tradičního bylinářství s poznatky celostní přírodní medicíny již od roku 2003, kdy byla zahájena činnost a později otevřena i kamenná prodejna. V nyní již zavedeném e-shopu najdete vlastní bylinné čajové směsi a přírodní doplňky v nejvyšší kvalitě.

Praxe provozovatelů e-shopu se opírá o poznatky naturopatie a epigenetiky s nimiž navazují na moudrost přírodního léčitelství. V e-shopu najdete kromě čajových řad dále bylinkové předplatné a vybrané produkty, které se v praxi osvědčily.

V e-shopu najdete nejen především lokální a české dodavatele, ale i zahraniční značky, které jsou na základě odborných kritérií vybírány do sortimentu.

BYLINY DO SCHRÁNKY

V naší zemi zcela nová služba bylinky do schránky slaví velké úspěchy. Zakladatelky Bára a Sylvie osobně doporučují své bylinné předplatné k vyzkoušení. V pravidelných měsíčních zásilkách si můžete objednat speciální směsi, které jsou  na výběr v několika variantách předplatného. 

Díky této službě najdete každý měsíc ve své schránce zásilku bylinek, které jsou lokálního původu a vypěstované ekologicky a šetrně. Všechny čajové směsi jsou sestaveny tak, aby odpovídaly potřebám lidského těla v daném ročním období. Každá měsíční zásilka obsahuje 30 šálků lahodného čaje. 

Díky této službě nemusíte chodit na poštu ani se handrkovat s kurýrní službou o čase doručení. Jednoduše si bylinky vyzvednete přímo ve své schránce. A protože je bylinné předplatné tak oblíbené, je možné ho objednat i jako dárek! 

VELKOOBCHOD S BYLINKAMI 

Čajové směsi Slezského bylinářství odebírají vybrané obchody a kavárny. Sypané směsi jsou dodávány ve sklenicích, v sáčcích, nebo i porcované v ekologicky šetrných pytlíčcích.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra