Nejlepší kniha je fotokniha!

28.02. 2020 • Zábava 281x

Pravda je, že lidé čtou knihy čím dál méně. Mnohem raději si prohlížejí obrázky. Takže jestli chcete někomu udělat radost novou knihou, vyrobte mu knihu plnou fotek – fotoknihu!

Vytvořit takovou fotoknihu není nic složitého. Stačí se mrknout do svého vlastního mobilu a určitě v něm najdete spousty pěkných fotek. Poskládáte z nich fotoknihu? Zkuste to! Stáhněte si aplikaci HappyFoto a můžete rovnou začít. Jestli nemáte v mobilu dost fotek, přerušte práci a mrkněte do počítače. Rozpracovaná knížka se vám mezitím uloží zdarma do úložiště a na počítači či tabletu můžete ve svém díle pohodlně pokračovat. Nemusíme vám asi ani radit, že na pořádné klávesnici na počítači se vám budou do knížky mnohem lépe psát texty. No jasně! I pár textů, nejlépe vtipných, můžete do své knížky umístit.

Jestli potřebujete inspiraci, tak vám rádi poradíme. Nejlepší fotoknihy jsou ze života rodiny: z rodinných oslav, ze svatby, ze školních vystoupení vašich dětí, také z různých výletů a samozřejmě z dovolených. Není na škodu připravit něco jako kroniku rodiny nebo knihu s fotkami vašeho dítěte od jeho narození až po dnešní datum. Obzvláště babičkám tím uděláte velkou radost.Tak hurá do toho!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra