Klidné bydlení uprostřed velkoměsta? Jeden takový projekt vzniká na Praze 4!

05.03. 2018 • Domácnost 662x

Hledáte v Praze skutečně atraktivní lokalitu pro nové bydlení? Je pro vás důležitá správně zvolená lokalita, kdy chcete na jednu stranu být v novodobém centru města s kompletní občanskou vybaveností, ale na druhou stranu chcete klidné bydlení? Myslíte si, že takový projekt nestojí? Možná nestojí, ale určitě již vzniká, a to konkrétně na Praze 4.

Rezidence Hadovitá stojí za prozkoumání

V současné době je ve fázi plánování, které brzy přejde do výstavby: jedná se o jeden z nejočekávanějších pražských developerských projektů posledních let. Je to bydlení v Praze Michli v projektu Rezidence Hadovitá. Vyroste na Michelských stráních s unikátním výhledem na dostihové závodiště Chuchle. Říkáte si, že na Michelských stráních není žádná rovina, na které by mohla vzniknout nová budova? Rovina zde skutečně není, i přesto zde budou vystavěny hned 3 nové bytové domy. Detailní informace najdete přímo na www.rezidencehadovita.cz

I s nezvyklým terénem se dá skvěle naložit

Svažitý terén je pro výstavbu unikátní. Většina developerských společností si vybírá lokality s rovnými plochami, kde výstavba nebude znamenat potřebu tak velkých terénních úprav. I na Michelských stráních se ale bude do terénu zasahovat jen minimálně. Architekti z ARX studia, kteří měli plánování na starost, vymysleli unikátní typ budov. Ty budou kaskádovité a budou kopírovat svažitý terén. Celý komplex tří budov tak bude v prostředí vypadat zcela přirozeně. Navíc kaskádový vzhled působí nadčasovým dojmem. Byty Praha 4 proto nadchnou i ty nejnáročnější.

Praha 4 je správnou volbou

V posledních letech se Praha 4 stává novodobým centrem města. Detailní informace o této městské části najdete zde. Bydlení zde hledá stále více obyvatel. O prodej bytů na Praze 4 je stále větší zájem, a proto byste s výběrem neměli váhat. V projektu Rezidence Hadovitá jsou nabízeny byty v dispozicích od skromnějších 2+kk až po velké 4+kk vhodné pro rodiny s více dětmi. Každý si přijde na své. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra