Zažijte jedinečnou svatební hostinu v Brně

15.06. 2018 • Život a vztahy 628x

Léto je patrně tím nejoblíbenějším obdobím, ve kterém se konají svatby. Atmosféra slunečných dnů přímo láká k oslavě toho, že se dva lidé rozhodli stvrdit svou lásku a slíbit si, že spolu budou životem kráčet bok po boku. Neodmyslitelnou součástí obřadu je i hostina. Jak probíhají svatební hostiny v hotelu Gregor Brno?

Jak vypadají svatební hostiny v hotelu Gregor Brno

Svatební hostiny pořádané v hotelu Gregor Brno by snad mohla poněkud neskromně charakterizovat dvě slova: Splněný sen. Personál se vždy bude snažit naplnit požadavky snoubenců tak, aby tento důležitý den proběhl v maximální spokojenosti a bez starostí. Cílem je napomoci budoucím novomanželům k tomu, aby mohli realizovat to, o čem sní.

Svatební hostiny se proto v hotelu Gregor Brno nesou jak v duchu tradice, tak reprezentují moderní pojetí svateb. Tým v hotelové kuchyni na přání vykouzlí tradiční i trendy menu. Je tak na vás, jestli budou hosté vzpomínat na knedlíčkovou polévku nebo raději na krevety. Vlastní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou v rámci menu povoleny. Tento úžasný den však samozřejmě netvoří pouzde nazdobená tabule.

Hotel Gregor Brno je mimo svatebních hostin připraven poskytnout zázemí pro kompletní realizaci svatby. A to včetně obřadu. Snoubenci si mohou zvolit sňatek církevní i civilní dle svého přesvědčení. Pro tyto účely je možno se nechat oddat v nedalekém kostele sv. Gotharda, případně realizovat sňatek na matrice města Modřice. Odtud už se lze vrátit nazpět do hotelového zázemí, kde čekají další body svatebního programu.

Svatební hostiny hotelu Gregor Brno – svatební hostiny od profesionálů

Personál hotelu Gregor Brno si přirozeně přeje, abyste byli spokojeni po všech stránkách, nejen u svatební hostiny. Proto je pamatováno na každý detail. Chcete výzdobu sladit do jedné barvy, vtisknout prostorám jednotné stylové pojení, případně je nazdobit oblíbenými květinami? Potřebujete zajistit živou hudbu? Máte úplně jinou představu? Vše je možno dohodnout předem v rámci jakési „předsvatební“ schůzky.

S organizací svatebních hostin a pořádáním svateb má personál hotelu Gregor řadu let zkušeností. Ty se bude snažit zúročit ve váš prospěch tak, abyste si mohli říci, že na Modřice nechcete zapomenout a odvážíte si zážitek na celý život.

A jakmile celé veselí včetně svatební hostiny skončí, na unavené novomanžele čeká v hotelu Gregor Brno zasloužený odpočinek. Pro snoubence je nachystán zdarma svatební apartmán. Ti hosté, kteří nebudou cestovat do svých domovů, se mohou ubytovat v některém z moderně vybavených útulných pokojů. Následující den si pak můžete vychutnat i luxusní snídani. Ta se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci. Úplně stejně jako podávané lahůdky pak potěší nádherný výhled na město, který se z jejích oken otevírá.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra