Luxusní koupelna snů na míru? S vhodně zvolenou zástěnou to není žádný problém

22.03. 2022 • Domácnost 270x

Kdo by netoužil po koupelně, která připomíná fotografie z katalogů o bydlení? Koupelna snů je nejenom dokonalá tím, jak vypadá na pohled, ale také tím, že je zcela funkční. Máte raději dlouhé koupele nebo si vychutnáváte postávání pod proudem vody, kdy necháte své myšlenky volně plout a dovolíte vodě, ať vás masíruje? Sprchové kouty jsou nejenom praktičtější, ale dodají koupelně ten správný nádech luxusu. Jak na to?

 

Základem je zvolit správnou zástěnu ke sprchovému koutu

Sprchové kouty jsou mnohem praktičtější hned z několika důvodů:

  • zabírají méně místa než vana
  • sníží vaši spotřebu vody
  • nabízí více odkládacího prostoru.

Pokud je navíc neschováte za nemoderní plastové zástěny, budou vypadat dokonale. Oblíbená je sprchová zástěna WALK-IN, která je vyrobena z kvalitního skla a vizuálně celou koupelnu odvzdušní.

Nejlepší kombinace? Odtokový žlábek a průhledná zástěna

Průhledná sprchová zástěna WALK-IN vypadá nejlépe v kombinaci se sprchovým koutem bez vaničky. Právě tomuto typu sprchových koutů totiž dodá ten správný vzhled. Svou koupelnu snů si můžete sestavit na míru. Vše potřebné k její realizaci najdete na e-shopu HeavenShop.cz

Na co si dát pozor?

Při realizaci koupelny se držte několika základních pravidel. Zvolte si dvě hlavní barvy, které se budou ve vaší koupelně vyskytovat, a držte se jich. Punc luxusu koupelnám poskytuje i perfektně udržované prostředí. Nedovolte, aby byla vaše koupelna zaplavena zbytečnými věcmi. Snažte se ji udržovat neustále uklizenou, čistou a vzdušnou.

Sprchování je oblíbenou činností spousty z nás, ale sprchování v koupelně, o které jste vždy snili, bude ještě lepší. Dalo by se říci, že bude dokonalé. Udělejte si radost a povzneste každodenní činnost, kterou sprchování je, na nezapomenutelný zážitek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra