Eshop OTTO

03.01. 2013 • Zajímavosti 1918x

Otto je internetový obchod. Jeho tradice bylo založena již dávno, ještě před tím, než se nákupy přes internet staly samozřejmostí. Dnes můžete nakupovat v obchodě Otto (ten však není“kamenný“) jak na internetu tak výběrem z papírového katalogu. V nabídce firmy najdete katalogy (butiky) zameřené na rozdílnou módu, styl, pohlaví a ostatní potřeby.Dalo by se říci, že v nabídce otto najdete, co se týče oblečení a doplňků, vše.

Výhody pro nakupování s firmou OTTO. Pokud chcete nakupovat bez rizika, to zn. nejste si jisti, zda Vám vybraný kus oblečení určitě padne, nemusíte se bát.  Nakupujete na zkoušku! Máte záruku na možnost vyměnění nebo vrácení objednaného zboží do 14 dnů i bez udání důvodu. Protože, jsou katalogy zveřejněny i na internetu máte možnost nakupovat 24 hodin denně. Můžete si tak vybrat zboží bez stresu, v klidu a pohodlí doma nebo v práci. Nemusíte navštěvovat přeplněné obchodní a nákupní centra. Při objednávce zboží nemusíte nic platit předem, zboží Vám společnost zašle na dobírku a zaplatíte až při jeho převzetí.

Dnes Otto nabízí výhody slevy pro nové zákazníky. S námi ušetříte. Každý nový zákazník získává při svém nákupu slevu ve výši 175,- Kč. Sleva se nevztahuje na objednávky z výprodejových katalogů.

OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

Všechny aktuální katalogy si můžete objednat nebo jenom prohlédnout na internetu. Pokud se rozhodnete objednat katalog, můžete si ho objednat i přes e-mail. Tento způsob je rychlejší než objednávka katalogu poštou.

Při objednávce zboží záleží na tom, zda objednávkový formulář posíláte elektronicky nebo ručně. Společnost doporučuje objednávat i e-mailem. Aby bylo zajištěno rychlé zpracování.

Stornování objednávky

Pokud si objednáte zboží, avšak během 30 dnů, kdy se objednávka zpracovává, se rozhodnete, že zboží již nechcete a to z jakéhokoliv důvodu, můžete samozřejmě svou objednávku stornovat. A to bez storno poplatku. Pokud se takto rozhodnete, měli by jste co ejrychleji kontaktovat zákaznické oddělení na tel: +420 597 497 397 nebo e-mailem.

DODÁVKA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Kdy bude zboží dodáno? Společnost OTTO na svých stránkách inzeruje, že objednávka bude vyřízena do 30 dnů. To je docela nevýhodné, v dnešní době bývá normální termín pro internetový obchod jeden týden max. dva. Další nevýhoda, kterou si musíte uvědomit je, že může dojít ke zpoždění dodání zásilky nebo k vyprodání některých produktů, a proto můžete obdržet objednané zboží postupně v několika zásilkách. Takto funguje systém nakupování i v normálních internetových obchodech, takže to není nic nevšedního.

Zboží zasíláné poštou na dobírku se zaplatí až při převzetí. Cena za poštovné a balné činí 129 Kč. Jestliže není zboží doručeno všechno v jedné zásilce, hradí poštovné a balné za ostatní zásilky OTTO.

Vrácení zboží

U firmy OTTO máte záruku na výměnu zboží a vrácení peněz. V případě, že z jakéhokoli důvodu nejste se zbožím spokojeni, jednoduše jej zašlete zpět. A to do 14 dnů od obdržení zásilky. Zboží zašlete poštou (ne kurýrem) v jeho originálním obalu jako obyčejnou pojištěnou zásilku (nikoli na dobírku) na adresu: Otto Central Europe GmbH, P. O. Box 1, 655 02 Brno 02.

ZÁKAZNÍCI OTTO

Zákazníkem OTTO se automaticky stáváte po Vaší první objednávce. Celý proces je jednoduchý. Nejprve si vyberete zboží, které si přejete, a proveďte objednávku. Během objednávání budete vyzváni k zadání Vašich osobních údajů. Po ukončení objednávání jste novým zákazníkem OTTO a s dodávkou obdržíte i Vaše zákaznické číslo.

Co je to zákaznické číslo a k čemu slouží? Toto číslo najdete na každé faktuře. Pod tímto číslem jste vedený/á v seznamu zákazníku OTTO. Každá další objednavka pak buce vedena pod tímto číslem. Tím, že se stanete stálým zákazníkem s jedním číslemvám OTTO nabídne spostu členských výhod. Jak ve formě slev, speciální nabídky, či jinak.

Při objednávce vyplňujete formulář s Vašimi osobními udáji. Společnost OTTO inzeruje ochranu zjištěných a vámi poskytnutých údajů. Vyplněním registračního formuláře, objednacího lístku nebo jiné žádosti souhlasíte se zařazením Vámi vyplněných osobních údajů do databáze společnosti OTTO. Také souhlasíte s jejich následným zpracováním, tj. nabízení výrobků a služeb, zasílání informací, obchodních sdělení. A to na dobu maximálně 10-ti let, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra