Eshop QUELLE

03.03. 2013 • Zajímavosti 2861x

Výhody pro nakupování s firmou Quelle. Nakupujete na zkoušku! Máte záruku na vyměnění nebo vrácení objednaného zboží. Protože, jsou katalogy zveřejněny na internetu, máte možnost nakupovat 24 hodin denně. Při objednávce zboží nemusíte nic platit předem, zboží Vám společnost zašle na dobírku a zaplatíte až při jeho převzetí.

Většinu nabídky prezentované v katalozích Quelle tvoří textil, nábytek, domácí spotřebiče aj. Firma sortiment rozděluje do několika tématických katalogů. Je vždy jeden hlavní, který se zaměřuje na sezónní (jarní, letní, …) poptávku. V nabídce katalogů najdete i jeden se zaměřením na nadměrné velikosti Maxxi Quelle. Pokud si myslíte, že je zde pouze ženská móda, otevřete katalog Men's Style. Pokud hledáte speciální a nevšední kusy oblečení objednejte si katalog Móda extra nebo Můj styl moderní ženy. Další katalogy se věnují dětské módě, potřebám a oblečením pro nemluvňata, sportu a volnému času, domovu, zdraví a kráse.  

Objednání, nákup a servis

Pokud si pořídíte výrobek od quelle vztahuje se na něj automaticky záruka 2 roky. Při nákupu nemusíte platit hned, ale až při převzetí výrobku. Pokud zboží nebude, z jakéhokoliv důvodu, chtít převzít, žádný problém. Vrátíte-li zboží do 14 dnů nepoužité zpět, můžete si je dle přání vyměnit nebo prostě vrátit a nechat si zaslat zpět peníze.

Katalog nebo vybrané zboží si můžete objednat poštou, přes internet nebo telefonicky ( mob. Tel., sms, pevná linka, fax). Nebo z kamenných obchodů, kde si můžete některé zboží prohlédnout. Na stejných telefonních linkách je k dispozici i zákaznický servis. Můžete se zde informovat nebo stornovat či měnit objednávky. Internetový servis je k dispozici 24 hodin denně. Telefonní operátorky celý týden od ranních do večerních hodin.

Pokud máte již svou objednávku u quelle za sebou a jste jeho řádným zákazníkem, jistě uvítáte novou službu kartu QUELLE AURA. Na této kartě máte finanční rezervu (debet) do75.000,- Kč. V každém Quelle obchodu můžete touto Quelle kartou  zaplatit.

zřízení vlastního Quelle shopu

Firma QUELLE nabízí svým zákazníkům i spolupráci. Můžete se stát obchodním partnerem  Quelle. Díky tomu, že společnost dává možnost růstu díky svým zákazníkům, stala se od roku 2006 největší ze zásilkových obchodů v ČR.

Hlavním posláním Quelle obchodu je přijímat objednávky na zboží z aktuálních katalogů nebo prodávat zboží, které je vystavené přímo v obchodě. Nepostupujete žádné riziko. Jedná se o formu komisního prodeje tzn., že není nutné vkládat vlastní finanční prostředky. Majitel obchodu - Quelle partner odvádí pravidelně tržbu do centrály Quelle za prodané zboží. Tržba je ponížena o provizi, která zůstává jako zisk. Veškerou dopravu zboží do a z Quelle obchodu hradí společnost Quelle.

Prémie pro stálé zákazníky

protože je Quelle největší na českém trhu nabízí svým klientům i různé výhody.

Zákaznické klubové výhody :

1_  Prodloužená lhůta pro vrácení zboží! Pokud chcete zboží zaslat zpět, můžete tak učinit až do 30 dnů.

2_  Členové jsou za každý nákup odměněni body. Připsané body je člen oprávněn vyměnit za prémie nebo slevy.

3_  Další slevy na partnerských programech Quelle (domy, cestovní kancelář)

domy Quelle

Zcela nová služba, kterou Quelle poskytuje. Dá se říci, že firma prodávající oblečení a domácí potřeby se spojila se stavební firmou. Vzniklo spojení, kde quelle poskytuje kontakty/klienty a záruku. Stavební firma pak stavební zkušenosti a komplexní službu domu na klíč. Partnery Quelle jsou výrobci montovaných domů v Rakousku a v České republice.

V katalogu domu Quelle si můžete vybrat ze dvou rozdílných typů domů. Stavební firma navíc zajišťuje, že domy jsou pasivní. To znamená, že jsou aktivní při úsporách energií a pasivní při spotřebě surovin na vytápění. Přináší to minimální náklady na topení a vysokou  kvalitu bydlení.

Quelle travel

Společnost Quelle rozvinula své podnikání nejen do stavebnictví, ale i do cestování. Pod svou značkou nabízí kvalitní a pestrou paletu zájezdů cestovních kanceláří.

Výhody cestování  s Quelle travel. Koncern cestovních kanceláří, do kterých se Quelle začlenila je druhý největší v Evropě. Může proto nabídnout dobré ceny, bohatou nabídku kvalitních hotelů.

Množství výhod a slev jak pro členy Quelle tak pro zákazníky cestovní agentury.

Profesionální přístup a péče o klienty a nejlépe organizovaný průvodcovský servis v cílových destinacích. Speciální nabídky pro rodiny a single s dítětem

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra