Chystáte svatbu a ještě nemáte svatební strom?

05.02. 2018 • Život a vztahy 2726x

Plánujete svatbu a přemýšlíte, jak na ní hosty zabavit? Chtěla byste navíc mít krásnou památku na tento důležitý den ve Vašem životě? Pak by na Vaší svatbě neměl chybět svatební strom hostů . Nevíte, o co jde? Svatební stromy jsou součástí svateb jen několik málo posledních let, takže je možné, že jste o nich ještě neslyšela. Jde o nakreslený nebo vytištěný obrázek stromu, který má pouze větvičky bez lístků. Ty dotváří až svatební hosté otiskem svého prstu v různě barevném polštářku. Nejčastěji se používají zelené odstíny polštářků.  Během oslavy tak strom získává lístek po lístku, až je jimi celý pokrytý. U otisku prstu se také může každý host podepsat. 

Svatební strom si můžete sama namalovat na papír, barevné polštářky koupit v papírnictví a hotový obrázek po oslavě nechat zarámovat. Ne každá žena však umí malovat a také Vám bude nějakou dobu trvat, než namalujete strom, který se Vám bude líbit. Buďto můžete poprosit kamarádku, která umí kreslit, nebo existují některé firmy, které prodávají hotové obrázky stromů vytištěné na silnější papír. Papír pak ale musíte vložit do rámu, abyste ho mohla pověsit na zeď nebo vystavit na poličku. Papír bohužel není příliš odolný a hrozí, že se během oslavy nebo po ní poničí. Naštěstí je však ještě jedna varianta, kdy se místo papíru použije bavlněné plátno, které se po vytištění napne na skrytý dřevěný rám. Tím vznikne klasický obraz na plátně, který si můžete rovnou pověsit na zeď. 

Tento obraz lze také vložit do ozdobného dřevěného rámu, který ho ještě více zatraktivní, ale není to nezbytně nutné.

Svatební stromy na plátně vyráběné klasickou metodou rámování lze pořídit pouze u Dantek.cz.

Na výběr je 16 variant stromů, které mohou být v 5 různých formátech. Lze k nim také přikoupit barevné polštářky a ozdobný rám v různém dekoru, takže pro rám s obrazem nemusíte do rámařství. Navíc na obraze nemusí být jen strom, ale také Vaše jména, den a místo svatby. Takový svatební strom vytvoříte úplně sama v jednoduchém online editoru, který Vám kromě typu stromu umožní vybrat i typ písma, jeho velikost, barvu a umístění v obrazu. Pokud si vyberete i ozdobný rám, tak ho editor dokáže zobrazit kolem obrázku, takže hned uvidíte, který dekor rámu se Vám nejvíc líbí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra