Vyrážíte na dovolenou? Zaparkujte pohodlně přímo na letišti

28.01. 2022 • Cestování 680x

Pokud plánujete cestu do zahraničí letadlem, je třeba vyřešit také dopravu na letiště. Nejpohodlnějším řešením je samozřejmě dorazit vlastním autem. Právě pro takové případy je nabízeny služba parkování na letišti, abyste se zavazadly nemuseli cestovat daleko.

Příjezd na letiště

Parkování na pražském letišti probíhá opravdu jednoduše. Stačí své auto zaparkovat do garáží. V prostoru garáží pak najdete speciální box, do kterého uložíte klíče. Jakmile schránku s klíči zavřete, můžete starosti o vozidlo hodit za hlavu. Profesionální řidiči si totiž klíče vyzvednou a vozidlo přeparkují na bezpečné externí parkoviště. Vy se tak vyhnete vysokým poplatkům, přičemž na dovolenou či pracovní cestu můžete vyrazit rovnou z letištního parkoviště.

Bezpečné parkování

K dispozici jsou pro parkování kryté garáže i venkovní plochy. Celý areál je přitom důsledně zabezpečen, aby vaše vozidlo bylo v bezpečí. Téměř celá parkovací plocha je pokryta kamerovým systémem. Plot s ostnatým drátem vybavený bezpečnostním systémem pak chrání proti narušení. Kromě toho je navíc neustále přítomna fyzická ostraha. Díky tomu tak máte jistotu, že i během vaší nepřítomnosti se vozidlu nic nestane.

Vyzvednutí vozidla

Jakmile se z dovolené či pracovní cesty vrátíte, vaše auto na vás bude čekat na místě, kde jste ho zaparkovali. Ještě, než k němu vyrazíte, je však třeba vyzvednout si klíče. Ty najdete ve zmiňovaném boxu, stačí zadat kód, který získáte online. Ke klíčům dostanete také výjezdovou kartu a informace o přesném místě, kde je auto zaparkované. Pokud je vše v pořádku, stačí už jen dojít k vozidlu a komfortně vyrazit na cestu domů.

Parkování na letišti poskytuje jedinečný komfort, díky kterému cestování proběhne hladce. Nemusíte už složitě hledat parkovací místo vzdálené od letiště.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra