Potěšení má jméno Augustiniánský dům

17.08. 2017 • Cestování 787x

Přemýšlíte o tom, co by vašim blízkým mohlo udělat radost? Ponožek mají tolik, že by s nimi zásobili průměrný středně velký obchod s oděvy? Zkuste to letos jinak a darujte jim zážitek.

Pošlete svou psychiku do lázní

To, co prožijete, vám už totiž nikdo nevezme. Že vás od exotické dovolené odrazuje minimálně nutnost sbalit si obrovský kufr plný věcí, stres z cesty, z toho, zda jste na něco nezapomněli a doma je vše v pořádku, nebo jazyková bariéra? Užít si příjemné chvíle relaxace se vám ani zdaleka nemusí poštěstit jen na prosluněné pláži omývané mořskými vlnami.

Hotel Augustinián nabízí exkluzivní wellness pobyty v příjemném prostředí malebných lázní Luhačovice. Samotný pobyt zahrnuje ubytování dle vašeho výběru, kompletní stravování se snídaní, odpolední polévkou a večeří a neomezený přístup do wellness a spa centra. K dispozici na hotelu jsou jak classic pokoje, tak ubytování rodinné nebo luxusní apartmá. Oblíbenou alternativou pobytu zde je zejména ten víkendový, ať už se ho rozhodnete strávit sami s partnerem nebo s celou rodinou včetně dětí.

Augustiniánský dům – oáza klidu v srdci Luhačovic

V případě, že chcete potěšit někoho, na kom vám opravdu záleží, můžete mu koupit rovněž dárkovou poukázku na vybraný zážitek. Stačí si z webu jednoduše vybrat požadovaný balíček služeb, případně pouze určit jeho výslednou hodnotu cenovým limitem dárku a ponechat na fantazii obdarovaného, které možnosti v hotelu Augustinián využije. Poukaz platí půl roku, nejste tedy vázaní konkrétním termínem. Jedinou podmínkou je vyčerpání všech služeb najednou, ne postupně.

Slibujeme vám ovšem, že kdo se v Augustiniánu jednou objeví, rozhodně se jeho krás jen tak chtít vzdávat nebude. Okouzlí vás například Zahrada šesti smyslů. Jednotlivé zastávky na ní odpovídají, jak už její název napovídá, lidským smyslům. Tento prostor vám tak poskytne dokonalé uvolnění. Nemálo smyslů potěší rovněž vybrané lahůdky v hotelové restauraci, která nabízí speciality tuzemské i zahraniční gastronomie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra