Netradiční snubní prsteny

28.12. 2015 • Cestování 3007x

Blíží se nejdůležitější okamžik vašeho života. Rozhodli jste se spojit svůj osud s milovanou osobou a provázet se společně strastiplnými i veselými momenty života. Blíží se okamžik, kdy si řeknete své ano. Ale před samotným obřadem vás ještě čeká spousta plánování a zařizování. A k tomu patří i nákup snubních prstenů.

Snubní prsten je od viktoriánských dob symbolem propojení životů dvou lidí. Snubní prsteny si během obřadu vymění většina párů. V posledních letech už ale není snubní prsten jenom jednoduchým zlatým kroužkem, který má každý manželský pár, ale stále více párů chce něco originálního, co by symbolizovalo jedinečnost jejich vztahu. A k tomu se skvěle hodí následující typy netradičních snubních prstenů.

Platinové prsteny

Pokud vás omrzela tradiční žlutá barva zlatých snubních prstenů, můžete zkusit nadčasový metalický vzhled platiny. Právě tento metalický design si pochvalují především pánové, kteří mnohdy nebyli příliš nadšení z tradičních zlatých prstenů.

Navíc platina má kromě originálního vzhledu spoustu dalších funkčních výhod. Jako kov, který neobsahuje příměsi žádných jiných kovů, je přirozeně hypoalergenní, a tedy vhodná pro osoby s citlivou pokožkou. Už se tedy nemusíte bát žádných alergických reakcí při kontaktu kovu s kůží.

Platina je taky vysoce odolná vůči oděrkám a škrábancům, takže platinové prsteny dobře odolávají zubu času, který se na špercích mnohdy neblaze podepíše. A ještě jedna věc hraje ve prospěch platiny. Z tohoto kovu se totiž v posledních letech stala investiční komodita, jejíž cena neustále roste, takže platinové prsteny můžete považovat také za dobrou investici. 

Eternity prsteny

Svatba je vyjádřením hlubokých citů dvou osob a pro vyjádření tak intenzivního souznění je potřeba unikátních prstenů, jakými jsou právě eternity prsteny. Slovo eternity znamená věčnost. Takové snubní prsteny tedy říkají, jak hluboká je láska budoucích novomanželů.

Jedinečnost eternity prstenů spočívá v jejich designu. Eternity prsten je po celém svém obvodu posázen krásnými diamanty nebo barevnými drahokamy. Kovový kroužek může být buď úplně jednoduchý a veškerá pozornost je zaměřena na vzácné kameny, nebo může být ozvláštněn nějakým designovým prvkem, který je poté zdůrazněn vhodným výběrem diamantů nebo drahokamů. 

Svatební sety

A pokud máte přeci jenom do svatby ještě daleko a porozhlížíte se teprve po zásnubním prstenu, můžete si nakupování ulehčit a vybrat si rovnou svatební set, v kterém je nejen zásnubní, ale i snubní prsten. Taková varianta je vhodná především pro ženy, které chtějí nosit snubní i zásnubní prsten zároveň na jednom prstu. Občas je těžké vybrat dva prsteny, které se k sobě budou designově hodit, což lze právě vyřešit svatebním setem. Prsteny svatebního setu jsou totiž v podobném designu tvořeny již od prvního nákresu, takže jejich krásný soulad je zaručen.

Svatební set mnohdy vítají i pánové, pokud je pro ně snubní prsten pouze symbolem svatebního obřadu, ale nechtějí prsten nosit každý den. Dámská polovička si tedy zvolí designově promyšlený svatební set a pánové už pro sebe poté dokoupí jenom jednoduchý snubní prsten. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra