Podívejte se už konečně do USA a ušetřete na letenkách

17.09. 2016 • Cestování 907x

Spojené státy Americké jsou velká země se spoustou států a okouzlujících míst, která můžete kdykoliv navštívit. Je jedno, jestli vás srdce táhne na Aljašku do Anchorage nebo do New Yorku. Problém je v tom, že všichni pořád odkládáme. Přitom výmluvy na drahé letenky jsou už neopodstatněné. Například web Levneletenkyzprahy.cz vám dokáže poradit ty nejlevnější letenky přímo z Prahy. Co vám tedy brání? 

Dovolená vašich snů v Americe

Amerika je místem, kde se plní sny. Z obyčejných lidí se tu stávají hvězdy, z chudých zase boháči. Ačkoliv první, co každého v případě USA napadne je klasika jako Washington DC, New York nebo třeba San Francisco, k vidění je tady toho mnohem a mnohem víc. Kromě historických památek a vyhlášených čtvrtí pro boháče můžete v Americe najít také krásnou přírodu, místa pro exotickou dovolenou nebo poležení u moře. Stačí si jen dobře vybrat ze seznamu míst (letenky do USA), který vám na levneletenkyzprahy.cz nabízejí. Podívejte se i vy, kam se létá levně a kam Vás to nejvíc táhne. Zamiřte už konečně do USA a splňte si svůj americký sen – hlavně se už nevymlouvejte na drahé letenky. 

Kam do USA?

Pokud chcete letět do Ameriky na dovolenou, nemusíte za letenky dávat celý svůj několikaměsíční plat. Jde to i jinak. S levnými letenkami do Ameriky z levneletenkyzprahy.cz můžete letět klidně hned teď a to přímo z Prahy. Je to pohodlné a za super cenu. Letenky na velká letiště jsou pochopitelně levnější než jiná. Zkuste tedy nejdříve New York, Chicago, Atlantu či Miami. Do Ameriky se míří za hvězdami a moderními městy, ale kdo chce strávit dovolenou na poklidnějším místě u moře, doporučujeme Floridu nebo exotické Havajské ostrovy s bílými plážemi. Pro přírodní krásy byste měli zamířit například na Aljašku, do státu New York na Niagarské vodopády nebo do Arizony na Grand Canyon. Letět se dá v podstatě kamkoliv. Jen musíte skloubit místo a čas tak, abyste letěli co nejlevněji. Můžete se letět podívat i do jiných zajímavých míst jako je například Kentucky, domov KFC, Texasu, Virginie, Alabamy, Arizony, Luisiany, a dalších států. Nezapomeňte – letí vám to už zítra z Prahy!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra