Toužíte po zubním šperku? A víte, jak dlouho vydrží?

22.01. 2018 • Krása 681x

Žijeme v době, kdy je možné už cokoliv. Pokud vás trápí vypadané zuby, lehce se dají nahradit umělými. Jestliže máte na zubech skvrnky nebo jiné nedokonalosti, můžete je lehce zamaskovat zubním šperkem. Takový zubní šperk je aktuálním hitem, který si na své zuby nechává aplikovat leckdo. Jak dlouho takový šperk vydrží, jak se na zub vlastně aplikuje a jaké šperky se na zuby dají nalepit? To vše si prozradíme v tomto článku.

O zuby bychom samozřejmě měli neustále pečovat. Zuby jsou něco, čeho si všimneme hned na první pohled. Mnoho lidí tvrdí, že zuby můžou za dobrý první dojem. Pokud je tedy máte až nepříjemně žluté, pokud vám zuby chybí, nepůsobí to zrovna mile.

K zubaři bychom měli chodit minimálně jednou do roka, ale ideální by bylo, kdybychom k zubaři chodili jednou za půl roku. Je to přece jenom lepší – kdyby se náhodou za půl roku vyskytl ve vašich ústech zubní kaz, včas na něj přijdete a vyvarujete se drahým poplatkům za dlouhé zákroky. Při takové prohlídce vám může zubař zubní šperk klidně aplikovat.

Jak se aplikuje zubní šperk?

Je dobré vědět, na jaký zub chcete zubní šperk aplikovat. Ušetříte tím kupu času. Když máte zvolený zub, na který chcete šperk nalepit, jednoduše se vám vyčistí od všech nečistot – tedy od zubního kamene i od zubního plaku. Je nutné, aby pod šperkem byl naprosto čistý zub, protože jinak by lehce mohl pod šperkem začít kazit. Na perfektně vyčištěný zub se pak šperk jenom nalepí. A v tom je celá věda!

Jak dlouho šperk na zubech zůstane?

Co se týče trvanlivosti šperku, záleží jenom a jenom na vás. Šperk vydrží obecně dlouho – například jako kvalitní plomba nebo nalepená rovnátka. Samozřejmě je třeba si důkladně čistit zuby – nebo alespoň ten jeden zub, aby se vám pod šperk nedostaly nečistoty. Jestliže by vás šperk už omrzel, lehce se dá sundat zubařem. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra