Proč nemáte dokonale husté vlasy? Víme to!

18.10. 2017 • Zdraví 626x

Podíváte se každé ráno do zrcadla a zjistíte, že vaše vlasy nejsou tak dokonalé, jak byste si možná sama přála? Je to hlavně tím, že nejsou dokonale husté. A právě to se negativně podepisuje na vaší kráse. A s čím je spojený onen problém s hustotou? Podívejte se.

Dědičnost

Bohužel, jak se mluví o dědičnosti, je třeba mít na paměti, že toho mnoho nenaděláte. V podstatě je zde jenom jedna jediná možnost, a to smířit se s tím, že vlivem vašich předků nebudete mít vlasy nijak výrazně husté. Tedy pokud se nerozhodnete zkusit moderní postupy, které jsou s tímto problémem spojeny. Co je dnes hite?

  • Zhušťovač vlasů
  • Transplantace vlasů
  • Vlasové aktivátory

Nadměrné padání

Vezmete do ruky hřeben, několikrát s ním projedete vašimi vlasy a rázem dochází k tomu, že je plný vlasů? Pokud ano, můžete si být jista, že vás trápí jeden velký problém, kterým je padání vlasů. Jistě přemýšlíte, jak s ním zatočit. Cesta z tohoto problému je spojena hlavně s tím, že budete svým vlasům dopřávat vše potřebné. Máme na mysli hlavně vitamíny a minerály, které potřebují. Ty můžete získávat nejenom z doplňků stravy, které jsou ve formě tablet. Stejně tak nepodceňujte dostatek ovoce a zeleniny v jídle. I ty jsou dobrým zdrojem pro každou z vás.

Nedostatečný růst

Někomu rostou vlasy rychle, jinému zase pomalu. Jste ve druhé skupině? Potom se to může opravdu podepisovat na tom, že jsou až příliš řídké. Co v takovém případě? Zjistit, jak zrychlit růst vlasů. Už jsme danou možnost jednou jmenovali. Jde o použití vlasových aktivátorů. Ty působí hlavně v oblasti vlasové pokožky, kterou vyživují a stimulují. Vlivem toho dochází k tomu, že začnou růst podstatně rychleji. To ve výsledku vyvolá dojem, že váš účes bude podstatně hustější, než dříve. Když navíc vlasy budou vyživené a silné, je to dokonalá kombinace. Zkuste to i vy sama.

 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra