Představujeme 3 výjimečná pískoviště pro děti

20.03. 2014 • Zajímavosti 1862x

Máte doma malé dítko a hledáte způsob, jak ho zabavit? Přichází jaro a brzy tu bude i léto. Pokud chcete vašemu dítku zajistit super zábavu po celý tento čas, měli byste i vy vsadit na stylové pískoviště. Děti hru na písku milují. Na vás je vybrat takové pískoviště, které nabídne dětem dostatek prostoru, bude pro ně bezpečné a současně takové, které dlouho vydrží a třeba i ozdobí vaši zahradu. Přinášíme vám hned 3 velice zajímavé tipy.

Plastové pískoviště Style

Je ideální pro hru dvou dětí. Na první podle zaujme super designem, který připomíná pískovec. Může se tak stát i krásnou ozdobou vaší zahrady. Toto pískoviště je vyrobeno z vysoce odolného plastu, který se vyznačuje barevnou stálostí. Plast je tvrdý, takže nedochází ani k jeho poničení a pískoviště tak vydrží krásné řadu let. Pískoviště má praktický kryt, který zabraňuje tomu, že se do písku dostanou nečistoty. Maximální hmotnost písku v tomto pískovišti je 112kg. Není potřeba ho montovat, takže stačí koupit, vybalit, dát do něj písek a hra může začít.

Pískoviště Summertime

Pískoviště Summertime je jedničkou ve své kategorii. Jedná se o plastové pískoviště, ke kterému patří i piknikový stolek. Děti si tak můžou v klidu odpočívat nebo u stolku posvačit, hrát na něm hry či si malovat. I na tomto pískovišti si může hrát několik dětí najednou. Patří k němu i praktický slunečník, který poskytuje ochranu proti slunečnímu záření. Součástí jeho výbavy jsou i dvě misky a dvě lopatky. Toto pískoviště unese až 150kg písku.

Plastové pískoviště Krab s krytem

Plastové pískoviště Krab s krytem je ideální pro nejmenší děti. Super je, že ho můžete použít i jako malý bazének. I toto pískoviště má praktický kryt, který zabraňuje vniku nečistot. Potěší i tvarovaná klepítka pro pohodlné sezení.

Tato úžasná pískoviště najdete v nabídce e-shopu kuchynky-hracky.cz. Obchod nabízí i další moderní hračky pro děti jako jsou dětské kuchyňky, odrážedla či domečky pro panenky a další.

POZOR – vybrané produkty nyní můžete koupit za akční cenu a těšit se můžete i na dopravu zdarma! 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra