Zůstaňte doma a vyrobte vánoční dárek – fotoknihu od HappyFoto!

28.10. 2020 • Zajímavosti 319x

Už je to zase tady, jarní zákazy jsou zpátky. Nudíte se doma? Nemusíte! Jestli máte chytrý telefon či počítač plný pěkných fotek, můžete z nich vyrobit fotoknihu. Báječný vánoční dárek! 

Výroba fotoknih je vážně hračka. Potřebujete k tomu jen fotky, internet a chuť vytvořit něco pěkného. Všechno zvládnete z domova, takže opravdu nebudete muset nikam chodit. Nakonec vám hotovou knížku přinese až domů pošťák.

Novinka

Vezměme to ale pěkně od začátku: HappyFoto nyní představuje novinku – fotoknihu deLUXE s pevnými deskami na sametově matném papíru prémium mat. Stojí za to ji vyzkoušet! Mrkněte, v jakých rozměrech ji nabízí.

O čem to je

Jestli jste ještě nikdy žádnou fotoknihu nevyráběli, nemusíte mít obavy. V šabloně najdete vše, co potřebujete. Brzy se naučíte vkládat obrázky, texty i různé okrasné prvky. Nakonec bude vaše knížka vypadat, jako byste ji koupili v knihkupectví. Maminky a babičky určitě uroní slzičku dojetí, až budou fotoknihou listovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra