Když Ježíšek zapomene, bude angličtina ideálním novoročním předsevzetím

28.12. 2021 • Zajímavosti 674x

Byl letos k vašim dětem Ježíšek tuze štědrý, co se hraček týče, ale přesto máte pocit, že tomu něco chybělo? Máte pocit, že pod stromečkem chyběl dar, který by měl „hlubší hodnotu“ a smysluplně investoval do budoucího potenciálu rozvoje vašeho nejmilejšího človíčka? Pak vám jistě chyběl voucher na dětskou angličtinu.

Angličtina pro nejmenší je prezentem s přidanou hodnotou. Co na tom, že na ni Ježíšek pod stromečkem zapomněl? Erudovaný rodič ji zvládne hravě pořídit dodatečně sám…třebas jako novoroční předsevzetí. Darovat dítěti lekce angličtiny je totiž obdoba vstupenky do světa úspěchu a budoucího uplatnění.

Specifika kurzů pro děti

Pořídit jazykové kurzy pro děti není nijak složité. Stačí si vybrat dobou jazykovku. Kurzy pro děti jsou specifické v tom, že vyžadují pokud možno individuální přístup. Ideálním konceptem moderní výuky cizího jazyka jsou kurzy vedené metodou Wattsenglish, která využívá systému využití přirozených grimas lidské tváře, zbavení ostychu pomocí figurek Steva a Maggie i využití edukativních her a pohybu; rozvíjení představivosti; aktivace všech smyslů; střídání činností; nevyjímaje opakování.

Výuka formou hry

Dítě je zapojeno do výuky formou hry, takže si v reálu ani nevšimne, že se učí. Většina činností probíhá v pohybu nebo pohodlně na koberci. K angličtině tímto způsobem děti získávají pozitivní vztah, zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a připravují se tak na pokračování na dalších stupních studia. Kurz Angličtina pro nejmenší je koncipován jako roční s návazností v dalších letech. Do kurzu je možno přistoupit v průběhu školního roku.Pokud chcete dětem poskytnout tu nejlepší průpravu pro budoucí život, neváhejte kontaktovat jazykovou školu JS FAN. Vzdělávat se je možné prezenční formou v lekcích jednou týdně, nebo on-line způsobem s frekvencí dle dohody.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra