Neinvazivní liposukce

06.09. 2013 • Zdraví 1309x

Pot, dřina, hodiny strávené v posilovně, drastické diety. To a ještě mnohem víc jsou schopny udělat ženy pro krásu svého těla. Samozřejmě, že všechny chceme vypadat krásně, přitažlivě, ale musíme se opravdu tak dřít? Nemusíme! Dnešní věda a lékaři vymysleli mnohem šetrnější a rychlejší způsob, jakým snadno docílíme krásných těl, za kterými se každý muž otočí. Problém přibývajících tukových buněk trápí nejednu ženu. V dnešní době je ovšem smutné, že sice trend vyhublých modelek je stále „in“, ale ženy běžného života vypadají úplně jinak. Mnohdy mladé dívky, ještě náctileté, mají velkou nadváhu. Na jednu stranu je pochopitelné, že při dnešním rychlém způsobu života prostě nezbývá čas na sport a lidé se stravují ve stáncích s rychlým občerstvením, ale vidět ty mladé slečny s přebytečnými kily je děsivé.

Liposukce, každý si představí, ne příliš příjemnou, operaci odstranění tuku. Dnes už nemusíme podstupovat tento nepříjemný zákrok. Do módy přichází bezbolestná liposukce (kavitace, neinvazivní liposukce). Tato šetrná metoda je určená obou pohlavím od 18 let. A úžasné je, že redukce tukových polštářků je viditelná okamžitě, hned po zákroku bez narkózy, který trvá zhruba 45 minut. Při této metodě se klienti nemusí bát žádných bolestí, žádného omezování ihned po zákroku, či vedlejších příznaků. Je to naprosto bezpečná metoda, při které nedojde k opětovnému nabytí na hmotnosti. Kavitace je také vhodná pro odstranění celulitidy, která bohužel trápí čím dál tím víc žen. Muži jsou většinou ochráněni těmto problémům, neboť celulitidu především způsobuje ženský hormon estrogen. Tento způsob je vhodný pro všeho problémové partie těla, ať už bříško, stehna, hýždě, boky, ale třeba i záda a předloktí. Metoda se nedoporučuje pro těhotné ženy, menstruující ženy, lidi s vysokým cholesterolem, s rakovinou, kožním onemocněním či onemocněním ledvin a jater.

Na trhu existuje několik metod neinvazivní liposukce. Ale jak má člověk vědět, která je ta správná a nejúčinnější? Každé kosmetické studio má jiný přístroj a samozřejmě každý prosazuje tu svou metodu. Přístroje jako jsou Ultrashape, Ultracontour využívají při zákroku ultrazvukové vlny, které odbourávají membránu tukových buněk. Tato metoda je v současné době v největším podvědomí všech klientů, neboť je nejvíce rozšířená. Při jiné metodě ošetřující nanáší olej na problémovou partii a poté přejíždí hadicemi radiofrekvenčního přístroje po oleji. Tato metoda je velmi příjemná, má téměř masážní charakter. Je také vhodná pro léčbu akné a strií. Zavede-li ošetřující do problémové partie malé jehličky, jedná se o metodu elektrolipolýzy. Existují i jiné metody, ale o těch už třeba zase někdy příště.

Co říkáte dámy? Už víte, jaký dárek si budete přát? Měly byste vzít své drahé polovičky do nějakého salonu a přesně jim ukázat po čem ženy touží…

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra