Rybičky Garra rufa pro krásu i pro zdraví

23.02. 2019 • Zdraví 522x

Přírodní péče o kůži

Nejen v našich končinách, ale obecně po celém světě je stále populárnější péče o kůži pomocí exotických rybiček jménem Garra rufa. Tato přírodní depilace je velice efektivní a je vhodná prakticky pro všechny věkové skupiny.

Konkurenční výhoda

Princip jednoduchý. Stačí ponořit zvolenou část těla vody a nechat se ožužlávat výše zmíněnými rybičkami. Jde o velmi příjemnou a nebolestivou proceduru, která obvykle trvá od 30 minut do jedné hodiny. Běžně ji podstupují nejen lidé s dermatologickými potížemi jako jsou lupenka nebo rozličné typy ekzémů, ale také rovněž zdraví jedinci. Tuto službu dnes nabízí celá řada kosmetických salónů a jejich počet každoročně roste. Jedná se totiž o velkou konkurenční výhodu. Depilace s pomocí rybiček Garra rufa totiž začíná být nesmírně populární.

Akvárium

Rybičky nejsou sice příliš náročné na potravu, za to ale jim více vyžadují teplou vodu, a to okolo 30°C. Toho v běžném akváriu lze dosáhnout poměrně komplikovaným způsobem. Proto mnohé salóny používají speciální dermaQuarium, ve kterém připravit pro rybky ideální prostředí daleko lépe, a to navíc bez větší námahy. Tento druh akvárií je obdařen velmi vkusným designem a funguje tedy i jako dekorace. Je možné si je pořídit v mnoha barevných variacích.

Potřebná kvalita

DermaQuarium mají navíc výhodu i v tom, že se dají pořídit i s různými užitečnými komponenty, mezi které se řadí kupříkladu schůdek pro sezení nebo předělovací části. Ty jsou užitečné hlavně v situacích, kdy podnik používá více dermaQuarií srovnaných v řadě za sebou. Pomocí předělení se jednotlivá zařízení od sebe elegantně separují.

 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra