Nechat se zmrazit! Čili kryolipolýza

Nechat se zmrazit! Čili kryolipolýza

23.04. 2012 • Hubnutí 2518x

Kryolipolýza představuje jednu z možností jak se bezbolestně zbavit celulitidy. Její princip spočívá ve zmražení tukových buněk za pomoci speciálních patentovaných přístrojů, které poskytuje americká společnost Zeltiq. Po hlubokém zmražení se tuková buňka naruší a začne se rozpadat. Poté se postupně, za pomoci lymfatického systému, vyloučí z těla ven.

Proces odtučnění

Před zákrokem se nejprve zúčastníte vstupní konzultace s lékařem. Poté si vás odvede zdravotní sestra a na postiženou partii vám nanese speciální krém. Namazané místo zakryje igelitem. Pak na pokožku umístí zvláštní nástavec (jako trubice od vysavače). Pocítíte přisátí, na které některé ženy reagují citlivě. Zanedlouho si na sátí zvyknete a vlastně ani nevíte, jestli cítíte spíše teplo nebo chlad, protože teplota, při které se tukové buňky ničí, zůstává přísně utajená kvůli know-how výrobce přístroje. Po hodinovém drcení buněk vám sestra sundá hubici a ošetřenou oblast pečlivě rozmasíruje. Po zákroku můžete mít narudlé skvrny, ty však samy zmizí - většinou do hodiny. Ještě týden po zmražení můžete pociťovat lehké mravenčení a citlivost okolo léčeného místa.

Co se děje s tukovými buňkami?

Tuková tkáň ošetřované partie je díky speciálnímu aplikátoru efektivně zabrána tak, aby byla chlazena co největší část. To vede k efektivní redukci tuku v ošetřované oblasti. Speciální těsnění současně chrání pokožku před prochladnutím. Mražení a krystalizace v tukové oblasti vyvolají proces „řízený úmrtí buňky“, při kterém tukové buňky obdrží signál, který způsobí jejich odumření a zánik. Následně tyto mrtvé buňky vyloučí z těla ven buňky přirozené obranyschopnosti. Poté, co jsou tukové buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, protože zbylé tukové buňky mají přirozený zájem a snahu shlukovat se zpět natěsno k sobě. Vytlačují tak prázdná místa po odumřelých buňkách a zmenšují tím tukovou vrstvu a vy viditelně hubnete.

Kryolipolýza v bodech:
 Garance úbytku tuku o 25 % a více po jediné aplikaci.
 Metoda podložena rozsáhlými klinickými studiemi.
 Bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence.
 Účinek srovnatelný s klasickou liposukcí.
 Zaručuje trvalý výsledek.
 Celostnost pokožky zůstává neporušená.
 Po zákroku není třeba držet žádnou dietu ani jinak omezený režim.
 Nezvyšuje hladinu cholesterolu.
 Doposud nejsou známy žádné negativní účinky.

Zamražení se nejvíce hodí pro redukci břicha a boků. Výhodou je, že po zákroku jdete hned domů.

Pozor na podvodníky

Jestliže plánujete liposukci zmražením, dejte si pozor jaký přístroj vámi vybraná klinika či soukromník vlastní a používá. Na trhu se již vyskytly první napodobeniny patentovaného přístroje. Ošetření takovýmto přístrojem by mohlo vést k nežádoucím komplikacím. Proto si včas zjistěte, zda budete ošetřena přístrojem společnosti Zelgiq Coolsculpting.

V České republice vám kryolipolýzu provedou odborníci na klinice YES Visage v Brně, Praze a Ostravě již od 9 500,- Kč. Cenu zákroku ovlivňuje partie a velikost ošetřované oblasti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra