Když fotoknihu, tak od HappyFota!

02.05. 2018 • Zajímavosti 629x

Chtěli byste mít ve své knihovně svoji vlastní knihu s vašimi vlastními fotkami, obrázky a texty? Není to nic nemožného. Zkuste si vytvořit vlastní fotoknihu u HappyFota.

Jestli jste si ještě nikdy nezkoušeli vytvořit svoji vlastní fotoknihu, určitě budete výsledkem dost překvapeni. Fotokniha totiž bude vypadat jako kniha, kterou byste zakoupili v knihkupectví. Jen v ní budou vaše fotografie, obrázky a texty. Z vaší osobní fotoknihy se určitě budete těšit nejen vy, ale i vaši blízcí.

Není to nic složitého

Nebojte se kreativity a pojďte do toho! Máme vyzkoušeno, že si takovou fotoknihu zvládne vytvořit a objednat i osmileté dítě. Stačí vám k tomu jen fotky uložené v počítači nebo v mobilu a připojení k internetu.

Formáty a velikosti

Největším formátem fotoknihy je vskutku velkorysý rozměr A3, naopak opravdu titěrný rozměr má miniknížečka. Jde o přívěsek na klíče a žádná jiná fotoslužba ho v České republice nenabízí.

Kvalitní tisk, nebo ještě kvalitnější vyvolání na fotopapír?

Jestli máte opravdu pěkné fotografie a důvod si je uložit do knihovny, rozmyslete si, jestli chcete mít fotoknihu tištěnou digitálním tiskem na kvalitní papír, nebo vyvolanou tradiční chemickou cestou. Při výrobě fotoknihy deLUXE (to je ta druhá verze) používá HappyFoto značkový fotopapír. Fotografie si ve fotoknize deLUXE zachovají kontrast a jas v kvalitě, na jakou jsme zvyklí z vyvolání klasických fotografií. Další výhodou fotoknih deLUXE je ničím nepřerušený pohled na fotku umístěnou přes dvě stránky. Po otevření fotoknihy deLUXE je dvoustrana úplně plochá, jako by to byla jedna stránka, takže fotografie zůstane celá a ani milimetr se z ní neschová ve hřbetu. Fotokniha na fotopapíru je trvanlivá, protože je povrch stránek opatřen ochrannou vrstvou, a tak na něm neulpívají nečistoty ani otisky prstů.

Jak na to?

Je to jednodušší, než si myslíte. Fotoknihu lze vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra