Je libo dýmka nebo kvalitní čaj?

10.04. 2017 • Zajímavosti 707x

Čaje patří k nejoblíbenějším nápojům na celém světě a některé národy si z podávání čaje udělaly celou tradici. Určitý čajový obřad se dá vykonávat i u nás. Některá místa se k tomu jednoduše hodí a patří mezi ně i čajovna Praha, kde jsou k dostání čerstvé čaje z celého světa. Čajovna se nachází v centru kousek od metra Nám. Míru a tram. Jana Masaryka, takže není třeba ji nějak zdlouhavě hledat a rozhodně se nenachází v žádném zapadlém koutě hlavního města. Kdo by zde však očekával pouze čaje, nemá pravdu, protože je k dispozici i široký výběr prémiových tabáků. Kromě čajů lze ochutnat i lehce alkoholické nápoje, jakými jsou české pivní speciály nebo lokální víno.

Atmosféru doplní odpočinková hudba

Návštěvníci oceňují zdejší ambientní prostředí a s povděkem kvitují i sezení v pohodlných křeslech. Atmosféru čajovny perfektně dokresluje odpočinková hudba. Naprostou samozřejmostí je i kvalitní wifi zdarma, takže se můžete bezproblémově připojit k internetu. Trochu netradiční, avšak velmi pozitivní, je fakt, že jsou zde domácí mazlíčci vítáni. Dalším kladem je možnost vyzkoušet knihy a deskové hry k zapůjčení zdarma. Většina lidí pak přivítá, že otevírací doba dlouho do noci nevyhání hráče od rozehrané partie některé společenské hry. V neposlední řadě je v případě zájmu možnost přednášek, firemních akcí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra