Hrneček s fotkou je super dárek pro maroda!

16.02. 2018 • Zajímavosti 657x

Když chcete maroda potěšit a nemůžete ho ani navštívit, protože od něj nechcete nic chytit, objednejte mu dárek, který mu donese až domů pošťák. Takový fotodárek od HappyFota bude hotový do tří dnů.

Trápí vašeho příbuzného nebo blízkého chřipka? Takový marůdek si určitě zaslouží malé bolestné. Dáreček, který ho v peřinách rozveselí. Potěšte ho něčím originálním a osobním: mrkněte do mobilu a do počítače, jaké tam máte fotky. A vyrobte z nich fotohrneček u HappyFota!

Pro ty, kterým doktor naordinoval čaj a klid na lůžku, bude určitě nejvhodnějším dárkem hrneček. Na webových stránkách HappyFota si můžete vybrat hned z několika: bílý, barevný, magický a maxihrneček. Nejzábavnější je ten magický. Je černý, ale ve chvíli, kdy do něj nalijete teplou tekutinu, se na něm zjeví obrázek. Fotka, koláž nebo nápis – záleží jen na vás a na vaší kreativitě, co na hrneček umístíte.

Vyrobit fotodárek je snadné!

Protože už to máme vyzkoušené, musíme potvrdit, že vyrobit fotodárek je jednoduché. U nás to zvládlo i osmileté dítě. Stačil mu k tomu počítač nebo mobil, v něm uložené fotky a přístup k internetu. Fotodárek si vytvoříte online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra