Eshop Beate-Uhse

03.02. 2013 • Zajímavosti 3897x

Je e-shop zaměřený na erotické prádlo a potřeby. Zboží lze zakoupit také ve více než 300 obchodech v 11 zemích Evropy. V nabídce na stránkách katalogu můžete najít spodní prádlo, exkluzivní sexy hračky, povzbuzující prostředky, afrodisiaka, DVD, videa, kondomy, lubrikační oleje a krémy.

Sex sells toto je hlavní heslo společnosti Beate Uhse. Firma působí celosvětově a představuje největší koncern pro prodej erotického zboží. Internetová stránka www.beate-uhse.com patří k nejznámějším a nejoblíbenějším doménám, pokud se jedná o žhavé filmy, obrázky a spodní prádlo a sexy hračky. Vizí firmy je stát se universálním poskytovatelem erotických produktů a . radosti ze sexu a života.

Firma vznikla na základě podomácky vyrobených brožur v roce 1946. Paní Beate Uhse, zakladatelka firmy, je pak sama rozesílala. Tento obchodní nápad se vydařil a brzy následoval zásilkový katalog s erotickým zbožím.

Dnes má tento katalog téměř 200 stran a přináší zákazníkům erotiku až do domu. Můžete si objednat zboží buď přes internet nebo z katalogu. Výhodou a kvalitou firmy je, že ať se jedná o sexy spodní prádlo nebo o exkluzivní erotické hračky, zboží Vám přijde domů diskrétně zabalené a anonymní.

OBJEDNÁNÍ

Nejprve si vyberte zboží budˇ na internetu nebo v katalogu, který jste dostali poštou a pak objednejte. Pokud máte možnost diskrétního připojení k internetu, určitě ho využijte. Takto bude totiž Vaše objednávka nejrychleji zpracována a následně i rychleji vyexpedována k odběru. Pokud nechcete z jakéhokoliv důvodu nakupovat jen z katalogu můžete navštívit kamenný obchod. Loudat se po krámu a pak si v klidu, pohodlně objednat. Pokud máte zboží vybrané můžete objednávku zadat i přes telefon nebo fax. Telefonní linka funguje i jako zákaznické informační centrum.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A DISKRÉTNOST

Erotika je velmi intimní zážitek, proto je u Beate Uhse diskrétnost na prvním místě. Na druhé straně není potřeba chránit jenom zákazníky, ale i mladistvé. Všechny objednávky jsou z naší strany velmi pečlivě zpracovány a všechny zásilky neutrálně zabaleny, bez udání očividného odesílatele.

DODÁNÍ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Termíny dodání jsou relativní od jednoto týdne až to měsíc. Záleží na tom zda požadované zboží je na skladě. Dá se říci, že většina zboží na skladě je. V případě, že zboží není na skladě je Vaše objednávka ponechána v evidenci a firma se snaží ji co nejrychleji zaslat.

Pokud nejste se zbožím spokojeni můžete ho do 14 dnů ode dne převzetí vrátit zpět. Můžete ho vrátit i bez udání důvodu. Vrácení probíhá přes Českou Poštu. Protože se jedná o adresu příjemce v zásilkovém odborném centru, který přijímá bez výjimky jen zásilky od České Pošty. Pokud požadujete vrácení zboží, tak nesmí být poškozeno. Poslat ho můžete, zpět na adresu uvedenou v nákupním listu, zabalené v původním obalu.

MŮŽETE SE STÁT PRODEJCI

Firma Vám nabízí stát se prodejcem zboží a vydělat na jejím známém jménu a úspěchu. Členství a zaregistrování je bezplatné. Pokud na svých stránkách budete inzerovat výrobky Beate Uhse výdělek z každého prodeje činí 15,4%.

Když se stanete prodejce náleží Vám i partnerské výhody. Nemáte danou minimální objednávku zboží, objednáte jen to, co prodáte. Nehrozí žádné riziko! Jako člen máte nárok na speciální akce pro Premium partnery. Individuální online vyhodnocení objednávek a přednostní výběr katalogů.

Přihlásit se je snadné. Probíhá u provozovatele partnerského programu Zanox*. Po přihlášení obdržíte potvrzení o registraci. Pak už jen stačí připojit se na katalog Beate Uhse a přidat ho na stránky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra