Dokonale vytvarovaná postava za pár týdnů? Jde to!

30.04. 2015 • Krása 1502x

Každý rok je to stejné. Přes zimu se trošku obalíme tukem a zjara máme co dělat, abychom snadno nabraná kilíčka shazovaly v posilovnách či jiných mučírnách. Bohužel také s přibývajícím věkem se nám kila hůře shazují dolů. Naštěstí existuje i rychlá alternativa hubnutí a tvarování postavy, s níž přichází plastická chirurgieliposukce.

Liposukce se stala nejoblíbenějším zákrokem napříč všemi klinikami plastické chirurgie. Věda a lékaři nám poskytují stále rychlejší a efektivnější metody tvarování postavy pomocí různých typů liposukce. Každá z nás chce být štíhlá, krásná a neodolatelná.

Ultrazvuk účinně zničí nadbytečný tuk

Poslední novinkou se stala ultrazvuková liposukce pomocí revolučního přístroje VaserLipo®. „Dříve jsem pro tvarování postavy zkoušela všechny různé přístroje od vacushape, přes vibrační plošiny, dokonce i lymfodrenáže. Nic však nebylo tak účinné, jednoduché a rychlé jako bezbolestná liposukce VASER Lipo®. Samozřejmě musíte pak dodržovat určité zásady zdravé výživy a trochu se hýbat, ale to bych dělala i tak,“ svěřuje se klientka Eva B.

VASER Lipo® představuje zcela inovativní technologii, pro kterou není problém odsát tuk ze všech oblastí těla bez bolesti, otoků a modřin. Což je velkou výhodou oproti klasické liposukci. Vítaným bonusem je i rychlá rekonvalescence po zákroku a zpevněná kůže v operované oblasti. Po ultrazvukové liposukci VASER Lipo® bude vaše tělo štíhlejší, krásnější a pevnější. Výsledky jsou viditelné již po jednom sezení.

Systém prošel mnohými kontrolami a testováním. Jeho kvality a nesporné výhody ocenili i za oceánem. Americká instituce FDA (Food and Drug Administration) mu udělila ocenění již v roce 2002. Zkušenosti pacientů, kteří za sebou již mají liposukci VASER Lipo® potvrzují, krátkou dobu rekonvalescence a takřka nulovou bolestivost. Hlavně si pochvalují téměř okamžitý návrat k běžným aktivitám, jak soukromým, tak i pracovním.

Je to tak jednoduché, stačí se obrátit na odborníky, a krásně tvarovaná postava je tady v cuku letu. Nebojte se, dámy, je to bezbolestné a opravdu to funguje!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra