Rozvoz sushi je den ode dne oblíbenější

02.12. 2019 • Zajímavosti 359x

Podle posledních statistik a průzkumů lidé stále více objednávají z internetu. Internetové nakupování čili také online nakupování je lidem tak sympatické, že prostřednictvím internetu nakupují i vícekrát měsíčně. Podle statistik vede elektronika, kterou si lidé nechávají přivézt až do domu, kromě toho si také objednávají oblečení nebo drogerii. Velice oblíbené je také objednávání jídla až domů.

Zejména objednávání už hotových pokrmů je pro Čechy velice atraktivní. Někteří, hlavně ti časově vytížení jedinci, nemají čas vařit nebo nechtějí svůj čas věnovat právě přípravě jídel. A tak si raději ještě v práci před koncem pracovní doby objednají to, na co mají zrovna chuť, a kurýr často jídlo přinese v okamžiku, kdy už odemykají domovní dveře.

Především časově vytížení jedinci nebo lidé, kteří přichází z práce pozdě a kteří za sebou mají dlouhý, náročný den, tento způsob dovážky preferují. Otázkou však je, co si nejčastěji nechávají přivézt?

Vede sushi, ale také burgery nebo pizza

Dříve jsme si kurýra volali jenom v okamžiku, kdy jsme měli chuť na pizzu. Pizza byla záhy u domu a my tak mohli s partou sníst vynikající italský pokrm, který bohatě zasytil. Dnes si můžeme skrze internet objednat opravdu jakýkoli pokrm, podle průzkumů si lidé objednávají burgery, ale také sushi.

Sushi je známý japonský pokrm, který lze označit za trend v oblasti gastronomie. Jedná se navíc o “instafriendly” pokrm, a tak mu lidé dávají přednost třeba před vepřo, knedlo, zelo.

Když sushi, tak u televize

Sushi restaurace nenajdete ve městě na každém rohu, navíc lidé často preferují dovážku. Je jim zkrátka pohodlnější si sushi sníst u oblíbeného pořadu se svými nejbližšími. Navíc mnozí lidé mají sushi restauraci až na konci města, a tak raději upřednostňují dovoz až domů. Velkým bonusem je, že je nikdo neuvidí, jak sushi jedí. Ne každý sushi jí tak, jak by se mělo nebo jak se patří.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra