Nemáte rádi uklízení? S pomůckami Leifheit pro vás bude úklid hračkou

05.12. 2019 • Domácnost 674x

Jsou lidé, které uklízení baví a nedělá jim problém třeba každý den uklízet celý byt nebo dům. Pro většinu je ale úklid spíše otravou a nepříjemnou činností. Velkou roli v tom, jak náročný, zdlouhavý a namáhavý úklid bude, hrají jednotlivé prostředky, které pro uklízení používáme. V tomto článku pro vás máme několik tipů na užitečné pomůcky, které vám úklid výrazně usnadní a zpříjemní.

Zmíněné pomocníky přitom nemusíte shánět po obchodech, ale můžete si je objednat na jednom místě – v internetovém obchodě Kuchyňské a domácí potřeby Franta. Aktuálně mají produkty značky Leifheit v akci, takže pokud vás zaujmou, určitě s objednávkou dlouho neváhejte.

Sušák prádla Leifheit – několik pater pro více prádla najednou

Klasický sušák na prádlo, který se používá ve většině domácností, asi nemusíme představovat. Pokud máte doma hodně prádla, nebo potřebujete sušák, který nezabere tolik místa, doporučujeme nesmírně praktický sušák prádla Leifheit TOWER 190.

Má dvě obrovské výhody – jednak je třípatrový a pojme dokonce dvě plné pračky prádla, druhou předností je pak jeho skladnost – zabírá totiž plochu pouhých 66x61 cm. Plusem je i možnost jeho použití nejen uvnitř, ale i venku, vevnitř ho lze díky malým rozměrům dát klidně i do sprchového koutu. Je vyrobený z kovu a plastu a vyniká vysokou odolností.

Na vytírání podlahy doporučujeme moderní sadu s rotačním mopem

Vytírání podlahy klasickým mopem je často dost otrava, zvlášť pokud musíte mop ručně ždímat, což je dost nepříjemné a zároveň i nehygienické (zejména pokud máte citlivou pokožku). Mnohem lepším řešením, které se rozhodně vyplatí, je speciální mop Leifheit TWIST SYSTEM DISC sada 52019.

Jedná se o praktickou sadu diskového rotačního mopu a vědra, se kterou pro vás bude vytírání podlahy doslova hračkou – mop má flexibilní rotační kloub a sada je vybavená nástavcem pro ždímání, takže žádné ruční ždímání už vás nečeká. Tato sada je perfektní zejména pro vytírání prostorů s dlaždicemi nebo na kamenné podlahy.

Moderní vysavač na okna vám usnadní práci

Také umývání oken nikdy nepatřilo mezi činnosti, které by byly zábavné – naopak vždy to byla docela dřina. Dnes už se ale můžete spolehnout na praktické pomůcky, s nimiž je mytí oken nesrovnatelně jednodušší.

Doporučujeme např. vysavač na okna Leifheit WINDOW CLEANER – objednat si můžete celou sadu, která kromě vysavače obsahuje i ruční oboustranný mop. Samotný vysavač se navíc hodí nejen na různé druhy oken, ale umyjete s ním i zrcadla, dlaždice nebo sprchový kout. Vysavač funguje na baterie a je plně kompatibilní s násadami CLICK SYSTEM.

Další tipy na dárky do domácnosti, které zaručeně potěší, najdete zde.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra