Krabičková dieta

26.12. 2014 • Hubnutí 1446x

Dieta je snad věčným tématem téměř všech žen. Alespoň jednou v životě chtěla každá zhubnout. Vypadat lépe by prostě chtěl každý. Někdo to řeší hladovkou, někdo cvičením, jiný zase dietou. A právě o jedné dietě se nyní budeme bavit. Domácí krabičková dieta se stala velmi populární metodou, jak se zbavit pár kil. V poslední době její popularita opravdu roste nehorázným tempem. Dieta nejenže dopomůže konzumentovi shodit pár kil, ale také jej naučí se správně stravovat.

Většina diet nefunguje právě proto, protože se člověk špatně stravuje. Nesprávné složení jídelníčku, dlouhé hladovění, a mnohem více. Spousta lidí si myslí, že pokud chce zhubnout, že nesmí jíst. Tak se pomalu začne vynechávat snídaně, oběd, svačina. Večeře většinou zůstane. Protože je celá rodina doma, tak prostě něco zobnete. A to je ta největší chyba. Celodenní hladovění je totiž to nejhorší, co můžete udělat. Nacpete-li se na noc jak jen to jde, kila rozhodně dolů nepůjdou. V noci totiž naše spalování funguje pomaleji, a tak kila místo dolů půjdou rozhodně nahoru. Cítíte zklamání?

Správně jíst

Nezoufejte. Dále se dočtete, jak vlastně správně hubnout. Důležité je pravidelné stravování. Žádné vynechávání snídaně. Snídaně je přeci základ, a všichni si ji můžou dopřát, ba co víc, musí. Přijmout dostatečné množství energie hned na počátku dne je důležité, protože se od toho odvíjí celý den. Během jídla jezte raději častěji, ale v menších dávkách. Pokud tělo bude zvyklé na to, že pravidelně dostává potravu, nebude nuceno si dělat zásoby, jako v době, když hladovíte.

Jak funguje krabičková dieta

Během této diety dostáváte jídlo pravidelně, ale jen v omezeném množství. Tuto dietu si můžete připravovat sami nebo využít služeb mnoha firem, které nabízí rozvoz krabiček přímo k Vám domů nebo do zaměstnání. V krabičce je jen takové množství jídla, které můžete sníst. Nic víc, nic míň. Nebudete si poté chodit do hrnce dále přidávat, tělo si na porce zvykne a vy se budete cítit lépe. Strava je pestrá a vyvážená.

Jako pomocníka si můžete pořídit knižní publikaci, která přesně krok za krokem  popisuje, jak během diety postupovat, které potraviny zařadit, a které raději vynechat. Pro ty, co si nejsou moc jistí, existují speciální centra, kde Vám jídelníček vytvoří přesně na tělo. Stanoví, kolik kalorií musíte během dne přijmout. Kupujte jen ty potraviny, které skutečně sníte. Nedělejte velké zásoby, ty Vás nutí jíst více a více. Nekupujte to, co nesmíte jíst.

Rozhodnete-li se využít služeb center, kteří jídlo rozváží přímo domů nebo do práce, máte ulehčenou práci ještě více. Nemusíte si hlídat kalorie, ani potraviny v leničce. Pokud se Vám budou zdát porce malé, nezoufejte. Za nějakou dobu si na ně zvyknete, a naopak Vám budou připadat jako dostačující. Hlad mít rozhodně nebudete. Strava bude pestrá. Nikdy nechybí ovoce, mléčné výrobky, ryby ani maso.

Krabičková dieta není dobrá jen jako dieta. Ale hlavně se během ní naučíte správně a hlavně vyváženě jíst. Upraví se Vám zažívání, nebudete pociťovat nadýmání. Lepší pocity budete registrovat již během prvních několika dnů užívání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra