Jak efektivně vyčistit své tělo od škodlivin?

15.11. 2018 • Zdraví 600x

Chcete být zdravá? Pokud ano, je na místě čas od času odstranit ze svého těla vše, co v něm nemá být. Danému postupu se říká detoxikace a využít lze několik metod, jak z těla odstraníte vše, co v něm nemá co dělat. Podívejte se společně s námi na hlavní postupy.

Ovoce a zelenina

Nejjednodušší a také nejznámější postup, který je možné v rámci detoxikace vyzkoušet. Je založený na tom, že budete konzumovat výhradně jenom ovoce a také jenom zeleninu. Díky škále vitamínů a minerálů zajistíte, že začnou ve vašem těle bojovat proti všemu nežádoucímu, což se začne rázem přirozenými cestami vylučovat ven.

Pokud hledáte inspiraci pro to, jak ovoce a zeleninu do svého jídelníčku v takovém množství zařadit, tak je to celkem jednoduché. Můžete zkusit:

  • Domácí koktejly
  • Konzumaci v syrovém stavu
  • Různé druhy salátů

Pobyt v sauně

I toto je forma detoxikace, která sice nezajistí odstranění nežádoucích látek z vašich vnitřních orgánů, ale naopak zajistí, že dojde k odstranění všeho nežádoucího z vaší kůže. Pokud vám jde o vaše zdraví, měla by být sauna pravidelnou součástí vašeho života. Kladem je především to, že se zde budete pohybovat ve výrazně vyšších teplotách, než jste zvyklá. Vlivem toho začne tělo vylučovat pot a společně s ním i všechny další nežádoucí látky, které v něm nemají co dělat. Také jedna z populárních a rozhodně i velmi účinných forem.

Využití bylinek

Není nic výjimečného, že je to právě síla přírody, která má velmi efektivní očistné účinky. Proto se danou sílu nebojte využít skutečně naplno. A jakým způsobem? Pomohou vám zcela určitě bylinky, které podobně jako ovoce a zelenina zajistí, že z vašeho těla bude vyloučeno vše, co v něm nemá co dělat. Ideální je využít léčivé rostliny třeba ve formě čajů, stejně jako různých odvarů. Pokud se máme podívat na ty nejlepší, zkuste třeba pýr, kopřivu, stejně jako svízel nebo řebříček.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra