Chcete si zlepšit svoji postavu? Začněte posilovat!

Chcete si zlepšit svoji postavu? Začněte posilovat!

28.12. 2015 • Zdraví 1362x

Nejste spokojena s vaší postavou? Trápí vás pohled na povadlé bříško nebo stehna? Chtěla byste si zpevnit postavu? Chcete se zbavit nadbytečných kil? Není nic snadnějšího, než začít s posilováním. Při tomto sportu se dá hubnout a tvarovat postavu zároveň. Máme pro vás několik rad, jak začít i tip na místo, kde se můžete svěřit do rukou profesionálních trenérů.

Odhodlání!

Chcete-li se změnit, musíte se odhodlat. Je třeba se rozhodnout a v rozhodnutí vytrvat. Aby tomu tak bylo, sestavte si nejdříve ze všeho plán. Zvažte se, změřte se a údaje si zapište. Stanovte si také reálné cíle, kterých chcete dosáhnout. Plán si dejte na dobře viditelné místo a nechte si prostor pro zápis vašich dílčích úspěchů.

 

Co budete potřebovat?

Kromě odhodlání je to kvalitní sportovní oblečení. Pro posilování je lepší volit oblečení volnějšího střihu. Nezapomeňte na kvalitní sportovní podprsenku, ideálně s křížením v zadní části. Díky tomuto střihu se nebudete muset trápit s padajícími ramínky. Důležité je, aby bylo oblečení z prodyšného materiálu. Do vaší výbavy by měla patřit i kvalitní obuv.

Starejte se o jídelníček

K dosažení výsledků je třeba změnit jídelníček. Omezte konzumaci tučných a sladkých jídel a sestavte si fit jídelníček. Pomůže vám v tom tento článek. Dozvíte se v něm, co jíst před i po cvičení.

S profesionální péčí

Pokud se vrhnete na posilování, je třeba se spojit s profesionálním trenérem. Cvičení musí být přizpůsobeno vašim možnostem a ty dokáže reálně posoudit právě zkušený trenér. Například v Kentoya Fitness posilovna Praha působí trenérka Nikol Kešelová. Proč se svěřit právě do její péče? Snad vám bude stačit informace, že Nikol je dvojnásobnou mistryní České republiky v bodyfitness. V Kentoya Fitness působí i profesionální kulturista a držitel několika titulů z Mistrovství České republiky v kulturistice Lukáš Osladil a další zkušení trenéři. V posilovně se nachází kromě špičkových strojů solárium Praha, ve kterém si můžete odpočinout po náročném tréninku. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra