Deset rad jak zvládnout první rande

04.10. 2013 • Život a vztahy 1773x

Jsou ženy, které mají přirozený dar působit na lidi, jenže některým prostě zdravé sebevědomí chybí. Marně se pak snaží, což při prvním setkání s novým mužem může být komické až nešťastné. Jako žena si uvědomte své ženské zbraně a držte se těchto jednoduchých a účinných postupů.

Přijďte o něco později

Ano, není dobré první dojem udělat tím, že přijdu později, ale na první rande to neplatí. Pozor, platí to pouze o prvním setkání. Jistě nechce někde čekat na muže, který nepřijde. To vaše sebevědomí jen srazí dolů. Když ho však necháte deset až dvacet minut čekat, začne muž přemýšlet o tom, co se s vámi stalo, zda něco on udělal špatně a bude si připadat tak nějak méněcenný. Uvidíte, jak bude šťastný, až vás uvidí, na vše negativní zapomene a vy pro něj budete jako dar z nebes. A také je důležité se neomlouvat. Usměv vyřeší vše. Pokud jste trochu drzá, můžete se zeptat, zda nečekal dlouho. Většinou odpoví, že ani ne. Na to vy reagujte: „škoda“ a opět přidejte úsměv. Muži mají rádi takové potvory, které se smějí. Svojí drzostí dáte najevo svoji cenu a uvědomění si své hodnoty. Pokud to nemáte v sobě, tak se po příchodu jen usmějte a dělejte jako že nic. A když se sám zeptá, proč jste přišla pozdě, neodpovídejte, usmějte se a odveďte téma na hovor o tom, co si dáte. V žádném případě se neomlouvejte.

Buďte ženská

Muži mají rádi ženy. Líbí se jim sukně, šaty, silonky, podpatky, vůně, upravenost, nalakované nehty, odhalené dekolty apod. ne že by žena v kalhotách byla nehezká, ale vše musí působit žensky. Oblečení volte podle postavy, ale pokud možno, volte raději kratší sukni, lodičky s vysokým podpatkem nebo kozačky, výstřih tak akorát, což znamená – tolik, aby to nebylo moc vulgární, ale také aby mužův zrak často sklouznul právě ve výstřihu a nechal ho oddávat se fantaziím. Samozřejmě že se v oblečení musíte cítit dobře. Pokud ne, zkazí to celkový efekt. Proto na první rande nekupujte nové oblečení, ale dejte si to, co znáte. Navíc, pokud se kvůli muži hezky oblečete, dáte mu tím nepřímo najevo, že o něj stojíte. To ho moc potěší.

Buďte svá

Když vás muž pozval, tak chce s vámi strávit nějaký čas. Něčím jste ho zaujala, proto taková zůstaňte a nebuďte jiná. Pokud má tento vztah dále pokračovat, určitě se časem vaše skutečná povaha ukáže a třeba vztah skončí. Vám zbudou oči jen pro pláč. To je důvod, proč se chovat tak, jak je pro vás běžné. Nemáte ráda fotbal, ale on ho miluje? No tak co, dříve nebo později se to dozví. Nedělejte z toho vědu, přece po vás nechce, abyste všechno jeho oblíbené měla také ráda. Je přece známá věc, že protiklady se přitahují.

Usmívejte se

Což neznamená, že se máte řehtat jako kobyla. Ale úsměv snad sluší každému. Budete hezčí, což muž s vámi ocení. Navíc to podpoří uvolnění a konverzace bude mnohem přirozenější. A také je to malý trik, když už nevíte co říci, nebo nechcete odpovědět – usmějete se.

Moc nemluvte

Ano, jak je výše uvedeno, buďte svá, ale ať jste sebevíc prostořeká, nechte chvíli mluvit i jeho. Nemusíte vše hned říct, budete mít na to čas jindy. A jestli za to nebude stát, tak přece vše o vás vědět nemusí. Když necháte mluvit i jeho, budete mít čas přemýšlet o něm, udělat si vlastní představu, zhodnotit a tak podobně.

Trocha tajnosti přilepší

A také budete trochu tajemná. To ho donutí o vás přemýšlet, zajímat se o vás, vyhledávat vaše fotky a informace na internetu, ptát se známých apod. pokud mu hned vše o sobě naservírujete, jaký by měl mít zájem toto podnikat? Je to mužské – dobývat srdce tajemné ženy a snažit se o její přízeň. Chcete, aby o vás stál, pak bude, když mu necháte možnost na fantazii, a všechna vrátka mu hned neotevřete. Pak se o vás bude zajímat.

Nemluvte o sexu

Je jedno, jak jste zkušená a či vám sex není cizí. Nehodí se, abyste o tom s ním na první schůzce mluvila. Ani vtipy či narážky. Ani dvojsmysly se nehodí. Pokud je bude dělat on, také se vám to asi nebude líbit. Je to prostě nevhodné. Sex je intimní záležitost, ne hra na kytaru. Pokud bude pro vás muž dostatečně přitažlivý a svolíte poté k pohlavnímu styku, je to jen na vás, v každém případě o tom prostě nemluvte, ať je pro vás sex přirozený, jak jen chce. Ani toho největšího náruživce nepotěší, když mu holka na prvním rande řekne, jak by to chtěla a jak by to na oplátku udělala jemu. Takto by s neznámou osobou mluvil jen úchylek.

Naplaťte

Emancipace, neemancipace, v žádném případě na první rande neplaťte. Nikdy. Chcete muže? Jedině jako muž se může cítit, bude-li mít pocit, že je pán tvorstva. To mu dopřejete tím, že ho necháte tuto úlohu udělat. On s tím počítá, takže má dostatečný obnos peněz no a pokud vás sám poprosí, jestli byste nezaplatila, a je jedno jak, vymažte číslo, a více se s ním nekontaktujte. Klidně se zvedněte a jděte pryč, ať si radí, jak chce. Je to nejen šetřílek, ale také ubožáček. S takovým by vztah vypadal tak, že budete neustále vše platit a on vás bude jen veřejně urážet. Jde o zakomplexovanou osobu a ne muže. Ať je chlap jakýkoli, jeho mužnost počítá automaticky s tím, že zaplatí. Vy mu za to stojíte. Pokud ne, pak nemá cenu s ním ztrácet čas.

Ukončete to jako první

Sama si řekněte, kdy schůzku ukončíte a kdy půjdete domů. Může být dost trapné, když on sám vám řekne, že už musí, ať jdete domů. Když bude chtít, sám se vám ozve a pozve vás znovu. Jedním večer nemusí vše skončit, takže se nebojte, že ho ztratíte. Buďte ladná laň a nechte se jím lovit a dobývat. Bude z vás úplně omámený a zamotáte mu hlavu. To přece chcete.

Vzkaz až po něm

No a pokud už jste doma, nemusíte mu hned psát, jak se vám večer líbil. Napíše sám. Na beton se ozve, když o vás bude stát. Jestliže ne, tak ho pusťte z hlavy. Nestojíte přece o někoho, kdo nestojí o vás. Na světě žije něco přes tři miliardy mužů – z nich se jistě najde ten pravý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra