Chceme dělat odolné psí hračky. I pro bull plemena. To zní od Potěšpsa.cz

14.06. 2019 • Domácnost 794x

O Češích je známo, že jsou milovníci psů. Dle statistik Světové kynologické federace (FCI) z roku 2013 vlastní psa až 43 % českých domácností. A také naše čtyřnohé psy rádi rozmazlujeme. Kromě luxusního krmení jim rádi dopřáváme oblečky, pamlsky a všechno, co jim dělá radost. Jenže to vždy není úplně snadné. Například najít psí hračky, které jsou odolné a zároveň pejsky baví, je často výzva i pro zkušené pejskaře. 

Stačí pár kousnutí a psí hračka je zničena

Sehnat hračku pro yorksheera, či klidnější plemena by nebyl zas takový problém. I v běžné maloobchodní síti se občas něco dá sehnat. Ale co velká plemena? Tam už je to těžší. Většina psích hraček naráží na jejich ostré tesáky. Nemají dostatečně pevné švy, aby odolaly náporu tesáků velkých plemen. Stačí pár kousnutí a psí hračka je znčena. A nejhorší na tom je, že když tomuto náporu neodolají, jsou častokrát vyrobeny z pochybných materiálů, takže do sebe pejsek dostává různé škodliviny. Tomu se rozhodli říct zakladatelé e-shopu Potěšpsa.cz dost. 

Odolnost především. I pro pitbuly

Jednou z hlavních hodnot Potěšpsa.cz při návrhu hraček je jejich odolnost. Hračky jsou dělány z pevných materiálů jako je režná látka, dřevo, filc, aby vydržely. „Naším cílem je vyrábět psí hračky, se kterými si může hrát pitbul i staford.“ říká spoluzakladatel firmy Radim Bílý. Ne vždy se to zatím daří (sám Bílý přiznává, že ze začátku u mnoha hraček odolnost přecenili a následně museli přijímat reklamace), ale je to jedním z hlavních cílů firmy. Například u dřevěných hraček sklízí společnost úspěchy i na tomto poli. A snaží se přicházet se stále novými modely, které tento cíl splňují.


Obrázek 1 Výhodou dentálních dřevěných hraček je to, že vydrží nápor i velkých a temperamentních plemen včetně pitbulů a stafordů. "Pro ně jsme dokonce vytvořili speciální verzi z jasanového dřeva" říká Bílý. 

Nejen psí hračky

Společnost má do budoucna velké plány. Své produkty chce prodávat nejen přes internet, ale zároveň prostřednictvím zverimexů po celé České republice. Nechce být pouhým výrobcem psích hraček, ale zároveň i psích doplňků jako jsou pamlskovníky, pelíšky. Chce vyrábět zkrátka všechno, co bude dělat pejskům a jejich páníčkům radost.


Obrázek 2 Atraktivní psí hračkou ze sortimentu Potěšpsa.cz je také toto přetahovadlo, se kterým si může hrát více pejsků najednou. Odolnost testovali zakladatelé společnosti vzájemným přetahováním se.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra