Bustinol

08.01. 2021 • Zdraví 390x

Chcete-li docílit krásného, plného dekoltu a především pevného poprsí, pomůže vám 100 % přírodní produkt Bustinol, obsahující látku s účinkem podobným ženským hormonům. Vznik tohoto produktu se datuje již do roku 1905, kdy doktor Simon z Francie sepsal jeho původní recepturu. Ta je složená výhradně z těch nejlepších bylin přírody.

Co je to Bustinol

Bustinol je 100 % přírodní přípravek obsahující směs bylin a extraktů. Bylina na jeho výrobu jsou vybírány tak, aby dodaly poprsí plnost a krásu přirozenou cestou, navíc pomáhají k hormonální rovnováze. Důležitou složkou zvolených surovin jsou fytoestrogeny, jež se svým účinkem vyrovnají ženským hormonům jako je estrogen.

Co jsou fytoestrogeny

Jednoduše řečeno, fytoestrogeny jsou hormonální substituční látky v ženském těle. Váží se na estrogenové receptory neuronů hypotalamu a ovlivňují tak práci vaječníků. Fungují podobně jako estrogeny, pomáhají bojovat s jejich nedostatkem a zároveň zmírňují některá onemocnění. Fytoestrogeny mohou zpomalit proces tvorby vrásek a zpevnit pokožku, dále vedou k rozšíření krevních cév, díky čemuž je pokožka lépe vyživována, a tím ve větší míře vstřebává účinné látky. Kromě toho zlepšují kožní napětí a bojují proti hromadění tukové tkáně v těle a stimulují obnovu buněk.

Vyzkoušejte Bustinol

Máte-li zájem o užívání tohoto přípravku vyzkoušet můžete Bustinol kapsle. S důrazem na přirozené zvětšení prsou Bustinol kapsle obsahují již zmíněné fytoestrogeny. Jsou to rostlinné ekvivalenty hormonů odpovědných v ženském těle za velikost a vzhled prsou - estrogeny. Ovlivňují hormonální rovnováhu a také zlepšují oběh. V kombinaci s dalšími složkami zvyšují hladinu estrogenu a stimulují mléčné žlázy. Díky tomu se poprsí zpevní a zvedne.

Dalším nepostradatelným produktem pro krásu vašeho dekoltu je Bustinol Lotion. Zpevňující přípravek  je plný vybraných ingrediencí přírodního původu, které jsou již po staletí známé v péči o ženská prsa. Bustinol přispívá ke stimulaci růstu prsní tkáně, čímž je vaše poprsí plnější, krásnější a pružnější. Rovněž posiluje a zvlhčuje pokožku. Látky v něm obsažené poskytují živiny nezbytné pro udržení dokonalého metabolismu pojivové tkáně a vazů podporujících prsa, což obnovuje jejich pružnost a dodává plnější a pevnější poprsí.

www.bustinol.cz

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra