Boubelky teď frčí, aneb zaoblené kabelky si zamilujete!

14.01. 2017 • Cestování 949x

Současné době vládne moderní styl plný čistých linií a hranatých tvarů. Nadčasový trend se prolíná nejen do oblasti bydlení, ale výrazný vliv má i na odvětví módy. V moderním duchu se tak nese nejen oblečení či boty, ale samozřejmě i doplňky -  v čele s kabelkami. Pokud se snažíte udržet krok s aktuálními trendy, pak by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout zaoblené kabelky. Ty jsou právě teď v kurzu a vy si je zamilujete na první pohled!


Kulaté tvary, kterých se budete chtít neustále dotýkat 

Módní návrháři nových kabelek se asi nechali inspirovat skutečností, že jsou plné tvary opět v kurzu. Jasně o tom hovoří například statistiky dotázaných mužů, kteří se jasně shodli na tom, že je daleko více přitahuje žena kypřejších tvarů nežli dívka, na kterou by se pro její hubenost báli dokonce i sáhnout. Není se proto čemu divit, že z nabídky postupně mizí strohé modely dámských kabelek  a do popředí našeho zájmu se tak dostávají baculaté kousky. Roztomilé zaoblené tvary ve vás okamžitě vytvoří nutkání neustále se jich dotýkat a vy tak  svou elegantní kabelku nebudete chtít dát z ruky.


Malé I velké 

Zajímá vás, se kterým modelem teď na přelomu podzimu a zimy rozhodně neuděláte chybu? Nebudeme vás dlouho napínat a rovnou vám prozradíme, že špatnou volbou nebudou malé ani velké kabelky. Vsadit můžete i na pěkná kulatá psaníčka či crossbody kabelky, které se pohodlně nosí a při nošení nikterak nepřekáží. Rozhodnout se můžete i pro čisté modely, na kterých zaoblené tvary příjemně vyniknou, ale vzdávat se nemusíte ani kousku doplněných od třásně.


Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra