Bílý čaj na hubnutí

22.06. 2017 • Zdraví 761x

Chcete rychle a trvale zhubnout, ale nevíte jak? Zkoušeli jste už všemožné diety, ale výsledek neodpovídá vašim představám? Vyzkoušejte bílý čaj – poklad Číny, se kterým shodíte přebytečná kila a navíc posílíte zdraví. Tento nápoj vám pomůže nejen zhubnout, ale i vyčistit organismus, obnovit tělesnou rovnováhu a dobít ztracenou energii.

Bílý čaj je novým hitem, který se stává stále oblíbenější v západním světě. Jde o pravý klenot, který si na rozdíl od jiných čajů uchovává své původní vlastnosti a jedinečné složení. Vyrábí se výhradně z pečlivě vybraných mladých čajových lístků, jenž se po sběru pouze vysuší na slunci – neprochází žádným dalším zpracováním. Do vaší konvice se tak dostane to nejlepší, co čajová kultura nabízí.

Bílý čaj mohli kvůli jeho vzácnosti ve staré Číně pít pouze císaři. Ti si užívali jak lahodnou chuť nápoje, tak i množství blahodárných účinků na celé tělo. I v dnešní uspěchané době si bílý čaj uchovává nádech výjimečnosti.

Bílý čaj je ten nejlahodnější čaj vůbec. Za tímto prvenstvím stojí minimální zpracování a nejlepší druhy čajovníku. Zkuste ho místo černého čaje nebo kávy.

Bílý čaj a hubnutí

Pokud si lámete hlavu nad tím, jak se dlouhodobě udržet ve skvělé kondici a atraktivně vypadat, jistě vás už napadla správná životospráva, pohyb a aktivní životní styl. Své snažení ale můžete výrazně podpořit a navíc udělat další věc pro své zdraví – bílý čaj spálí tuky a vyčistí a povzbudí vaše tělo.

Tento nápoj funguje hned na několika úrovních. Nastartuje a zrychlí metabolismus, takže kila ztratíte za mnohem kratší dobu. Má lehce povzbuzující účinky, osvěžuje mysl, obsahuje obrovské množství cenných přírodních látek, posiluje imunitu, chrání před nemocemi a díky antioxidantům bojuje s volnými radikály. Vědecké výzkumy prokázaly, že v oblastech, kde se pije spíše čaj, onemocní méně lidí rakovinou.

Jak pít bílý čaj

Pro zhubnutí jsou ideální minimálně tři šálky denně. Čaj můžete pít v podstatě během celého dne podle vaší chuti. Protože se jedná o nejjemnější druh čaje, obsahuje minimum kofeinu, a dá se tak pít i večer.

S bílým čajem klidně zapomeňte na drastické diety, pocity hladu a podobné věci. Nebudete se muset trápit a bojovat s myšlenkami na každé sousto. Můžete si dopřát i více sladkostí a nezdravých jídel. Základem všeho je ale pochopitelně správný přístup k hubnutí.

Kde koupit bílý čaj

Rozhodně doporučujeme navštívit prověřený eshop s čajem a koupit sypaný čaj. Drtivá většina dnešních sáčkových čajů jsou v podstatě uměle dochucené „máčené ponožky“ – vyrobené z rozdrceného odpadu, který zbude právě po zabalení běžného sypaného čaje.

Pěstování, příprava a dovoz bílého čaje do všech koutů světa jsou poměrně náročné. Proto je dražší než např. jeho černý nebo zelený sourozenec. Za své peníze ale získáme opravdovou kvalitu. Navíc je čaj mnohem levnější než tablety na hubnutí (které extrakt z čaje obsahují jako hlavní složku).

Rozlišujeme několik základních tříd bílého čaje. Klasickou je Bai Mu Dan, neboli bílá pivoňka. Nejkvalitnější je Bai Hao Yinzhen.

Udělejte maximum pro zhubnutí

Bílý čaj je elixír života, ale sám o sobě nestačí. K tomu, abychom se dopracovali k vysněné postavě, je spolu s pitím čaje třeba dodržet tři základní pravidla:

1. Jezte několik menších jídel denně

Snažte si naplánovat pět porcí v rozmezí celého dne. Stravujte se zdravě. Nikdy nevynechávejte snídaní, jde o nejdůležitější jídlo!

Do svého jídelníčku zařaďte přírodní, co nejméně upravené potraviny. Skvělé jsou ovesné vločky a jiné cereálie ke snídani, libové maso a čestvá zelenina a ovoce.

2. Vyhněte se hladovění

To nejhorší, co můžete udělat, je začít bláznivě cvičit a přestat jíst. Vaše tělo se dostane do stresu, a místo toho, aby přirozeně hublo, bude se snažit udržet každý gram tuku. Cvičte a stravujte se s rozumem.

3. Pravidelně se hýbejte

Alespoň dvakrát týdně hodinu sportujte a komplexně zatěžujte svalovou hmotu. Pusťte z hlavy rozšířený omyl, že spálíte tuky pouze při dlouhodobé zátěži o nízké intenzitě. Zhubnete i při sprintech – stačí, aby denní energetický výdej byl vyšší než příjem a tělo mělo stálý přísun kvalitních živin.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra