Zavařujete jahodové marmelády? Opatřete je originální etiketou!

Zavařujete jahodové marmelády? Opatřete je originální etiketou!

15.06. 2015 • Domácnost 2239x

Jahodovou, malinovou, třešňovou, višňovou, meruňkovou nebo borůvkovou. Vždy, když dovaříme domácí marmeládu a nalejeme ji do sklenice, měli bychom si ji označit. Taková kyselá rybízová se od sladké třešňové na první pohled nerozezná.

Označujete marmelády názvem a letopočtem? To děláte dobře. U HappyFoto si můžete na svoje marmelády objednat originální etiketu, na kterou se vejde fotografie i nápis. Z obyčejné marmelády tak můžete vyrobit exkluzivní záležitost nebo dárek. Samolepící etikety od HappyFoto mají rozměr 8 x 12,8 cm a je jich celkem 9 kusů v jedné sadě. Doba zpracování jsou jen tři dny a cena 199 Kč.

Návod, jak na to, najdete na www.happyfoto.cz. Není na tom nic složitého. Prostě jen ve speciálním prográmku přetáhnete oblíbenou fotografii do šablony a napíšete si k ní, co budete chtít. A pak už etikety jedním kliknutím odešlete a objednáte. Za pár dnů vám přijdou poštou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra