Vacushape

17.09. 2013 • Hubnutí 2291x

Která žena by nechtěla mít pevný zadeček, štíhlá stehna a ploché břicho. Jistě že každá. A i když cvičí a drží diety, možná to úplně není to „pravé ořechové“ a hubna na místech, o které až tolik zájem nemá – prsa, ale zadek zůstává se své nezměněné podobě. Pokud tedy hubnete, ale na správných místech, chyby nabude až tak na vaší straně, a s odstraňováním tuků a formováním postavy v inkriminovaných místech vám pomůže Vacushape.

Jde o speciální běžící pás, do kterého se přímo vchází. Od půl pasu dolů jste v něm zavřená a prostě jdete na pásu a zároveň na sebe necháte působit podtlak, který cíleně působí na problémová místa a ty nutí odpustit od svého objemu ještě více, než by bylo možné při běžném pohybu na běžeckém pásu. Toto místo se nazývá vakuová komora a při chůzi chvíli cítíte ztížený pohyb, který je dám odporem, působením podtlaku. Toto působení má za následek stejnoměrné prokrvování tkáně a tím zvýšenou činnost při spalování tuků. Navíc zrychlený krevní oběh zajistí mnohem rychlejší pohyb i toxinů a tělo se nejen zbavuje nadbytečných kil, ale i jedovatých látek.

Účinek na lymfatický systém

Kdo už se trochu orientuje, tak předvídá správně a VacuShape perfektně působí i na lymfatický systém. Ten máme v těle jako takové odpadní potrubí. Díky němu se z těla odplavují toxiny a jiné látky, které tělo nepotřebuje. Pokud je sytém zanesený, pak je cesta očisty obtížnější, což má za následek ukládání a tvorbu pomerančové kůže, neboli celulitidy. Proto je nutné myslet na svůj lymfatický systém a ten rozpohybovat.

Jak probíhá cvičení na VacuShape?

Pokud si přístroj budete chtít pořídit domů, pak vás to bude stát několik set tisíc korun a také spoustu místa. Proto bohatě vystačí, když si přijdete zacvičit do fitness, kde tyto přístroje mají. Navíc se doporučuje cvičení opakovat třikrát až čtyřikrát v týdnu a vždy maximálně půl hodiny. Vyšší zátěž je zbytečná. Pokud se tedy poprvé vydáte na VacuShape, přijdete a nejprve se asi deset minut rozcvičíte na běžném běžeckém pásu, rotopedu apod. je nutné toto absolvovat a do vakuové komory vstupovat s rozpohybovaným krevním systémem. Obsluha ve fitness vám nasadí tak zvanou „sukýnku“ a poté vás v komoře od pasu dolů uzavře a vy již běžíte, nebo jdete na pásu a přitom si hlídáte tepovou frekvenci, která musí být v rozmezí podle tabulek. Pokud přesáhnete, je to stejně špatně, jako když budete „pod míru“. Cvičení nebude mít ten správný účinek a vy nebudete shazovat tuky, ale energii anebo vodu.

Co si vzít na VacuShape

Určitě je nutné mít u sebe pití a v průběhu pít a vůbec nejlepší jsou nápoje s L-carnitinem, jež napomáhá urychlenému spalování tuků. Vhodné je mít i ručník, zvláště pokud se vám hodně potí čelo. Na sebe klasické sportovní oblečení. Nejlepší jsou legíny, tepláky a tričko či tílko.

Pro koho je VacuShape vhodný a pro koho ne

Určitě pro všechny ženy, i maminky po porodu. Cvičení v podtlakové komoře naopak vynechejte, pokud máte problémy s křečovými žílami, nebo akutní záněty. Metoda není ani pro kardiaky a všechny co trpí jakoukoli nemocí spojenou s krevním oběhem a cévami a určitě ne pro těhotné ženy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra