Koupelnový nábytek Box od Intedoor

02.12. 2019 • Domácnost 365x

Plánujete vybavit svoji koupelnu kvalitním koupelnovým nábytkem, který vás svým vzhledem neomrzí ani za pár let? To a mnoho dalšího koupelnový nábytek BOX od firmy Intedoor.

Provedení

Vybrat si můžete buď z provedení s 1 zásuvkou, nebo s 2 zásuvkami. Volba barevného provedení je čistě na vás. Na výběr je 19 kvalitních dřevodekorů a 14 lakovaných povrchů. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z 18-22 mm materiálu.

U lakovaného povrchu je nábytek vyráběn z 18-22 mm MDF se 7 vrstvým nástřikem PUR barev ve vysokém lesku nebo v matu včetně hran. Korpusy jsou vyrobeny z LTD + ABS 1-2 mm s 2 nástřiky PUR barvou opět ve vysokém lesku nebo matu.

Z lakované nabídky jsou na výběr odstíny v matu i lesku od světlé až po tmavou.

Dřevodekorové čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z LTD 18 mm + hrany z ABS 1-2 mm ve stejném dekoru. Korpusy jsou z LTD 18-32 mm + hrany ABS 1-2 mm ve stejné struktuře a dekoru.

Na výběr je například provedení v odstínu Bambus, Dub Nebraska šedý, Dub Kendal přírodní, Borovice krém a spousty dalších.

Kování

Panty i zásuvky jsou vybaveny tlumeným dovíráním od značky Strong.

Úchytky

K nábytku si můžete libovolně zvolit i úchytku v lesklém provedení. Na výběr jsou hranaté i oválné tvary, je tedy zcela pouze na vás, kterému provedení z 9 nabízených dáte přednost.

Umyvadla

Nábytek série BOX nabízí na výběr širokou řadu keramických nábytkových umyvadel CeraStyle Arte a Elite. Všechna umyvadla z této série mají otvor pro stojánkovou baterii, u šířky nábytku 120 cm je dodáváno dvojumyvadlo se 2 otvory pro vodovodní baterii.

Zaujala vás série koupelnových nábytků BOX od firmy Intedoor? Které variantě dáte přednost?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra