Znamení zvěrokruhu - Vodnář (21.1. - 18.2.)

21.01. 2011 • Zajímavosti 3517x

Základní charakteristikou Vodnářů je pevná vůle střídající se s neuváženými činy. Vodnáři si kladou většinou velmi složité cíle, které by kdekdo nebyl schopen splnit. Většinou ale nesáhnou po žádném návodu, jelikož je to pod jejich úrovní, aby se něčím takovým zabývali, když to přeci dokážou. Pokud jim ale někdo pomůže, tak jej rozhodně neodmítnou, protože přeci nemusí být za každou cenu po jejich.

Vodnáři se také nechtějí účastnit konfliktů, a tak se jim raději vyhýbají. Uvnitř jsou Vodnáři naprosto jemní lidé, kteří mají jemné a křehké nitro. Každý Vodnář miluje přírodu. Kromě toho, že velmi často vyhledává procházky lesy, lukami a horami, snaží se také proniknout do tajů zákonitostí přírody. Vodnáři skrývají velkou spoustu nápadů, které mají naprosto do detailů systematicky promyšlené, ale jejich realizace bývá mnohdy oříškem. Když už se všechno povede, tak se často střetávají s tím, že je ostatní lidé nepochopí, jelikož jejich vynálezy jsou nadčasové a většinou pro obyčejné lidi nesmyslné.

Vodnář bývá považován za toho, díky kterému se dávají věci do pohybu. Na jejich popud se s projekty a novými realizacemi mnohdy začíná. Rozhodně by jim ale neměla být omezována osobní svoboda, jelikož na to jsou doslova alergičtí.  

Vztah Vodnářů k ostatním lidem

Vodnáři velmi dobře vycházejí s ostatními lidmi, a když to začne skřípat, tak nasadí zpátečku. Sociální politika jim rozhodně není cizí a snaží se starat o lidi, kteří to momentálně potřebují. Chtějí také najít řešení mnoha nespravedlností, které se kolem nich dějí. Vodnáři mají poměrně často docela bujné sny, jež se sice snaží realizovat. Dělají to s velkým nadšením a o to více jsou potom zklamaní, když se jim něco nepovede.

Jak lidé narození ve znamení Vodnáře vypadají?

Pro Vodnáře je charakteristický nonkonformní vzhled. Většinou je potkáte se zasněným výrazem ve tváři, jelikož zase nad něčím pro ně důležitým hloubají. Postavou jsou lidé narození v tomto znamení velmi vysocí. Tvar jejich hlavy je poměrně noblesní. Když zrovna přemýšlejí, tak hlavu naklánějí buď na stranu, anebo dopředu. Většina pohybů, které lidé ve znamení Vodnáře udělají, jsou účelné, nikoli však ladné. Typická je také pro Vodnáře sportovní postava a vysoké a široké čelo.   

Ženy narozené ve znamení Vodnáře

Něžné pohlaví narozené ve znamení Vodnáře se vyznačuje velkou energičností a neskutečným množstvím nápadů. Ženy - Vodnáři milují všechny věci, které jakkoli zpříjemňují život. Množství přátel těchto žen je v podstatě nekonečné. Razí doslova heslo, že čím více přátel mají, tím lépe. Když se s některým z nich pohádá, tak jednoduše jde k druhému. Ženy narozené v tomto znamení si také idealizují lásku. Myslí si, že láska v podstatě hory přenese a že je tím nejcennějším na celém světě, nad co není. Fantazie těchto žen je naprosto bezbřehá, což se projevuje i v sexuální oblasti.  

Muži narození ve znamení Vodnáře

Vodnáři v mužském provedení jsou velmi působiví lidé. Vyhledávají neustále společnost a snaží se nezastavit. Pohyb je pro ně motorem, který je žene neustále kupředu. Ostatním lidem je úplně otevřený a ti se s ním klidně mohou bavit, aniž by jej předem znali. Vnější vzhled vypovídá o každém muži - Vodnáři to, že je poměrně chladný. Nicméně jde pouze jen o první dojem. Uvnitř Vodnářů se skrývá velmi citlivá duše. Určitě od nich také neočekávejte, že se v určitém ohledu hned tak přizpůsobí. Většinou ale po kratším přemlouvání a předhazování argumentů ustoupí a pokusí se najít kompromis. Žena pro něj není prioritně sexuálním objektem, chce nejprve poznat její nitro, než se k něčemu intimnějšímu odhodlá. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Vodnáře

Wolfgang Amadeus Mozart, Paul Newman, Jan Werich, Bára Basikovám, Jiří Lábus, Božena Němcová, Romain Rolland, John Travolta, Thomas Alva Edison, Mia Farrowová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra