Olivový dárek pod stromeček je stylový, zkusíte to letos?

28.10. 2020 • Zajímavosti 1047x

Vánoční dny se kvapem blíží a možná ještě někteří z nás nemají ani jeden prezent pod vánoční stromeček. Proč ale řešit všechno na poslední chvíli, když stres se jen kupí a myšlenky na to, čím potěšit blízké, se neustále hlásí ke slovu? Nevadí, žádný kvapík není třeba, sedněte si k PC a vybírejte si v naprostém klidu. Online nakupování je hitem letošního roku a vlastně i celé jedné generace. Platí to i pro zdravý životní styl, který se rozhodně neobejde bez olivového oleje, to vědí ve všech středomořských destinacích…

Olej ze Španělska nejen pro středomořskou kuchyni

Pokud rádi vaříte a totéž platí pro vaši drahou polovičku, je vánoční dárek vlastně už dopředu jasný. Měl by se týkat kuchyně, gastronomie, ochutnávání nových věcí a velké radosti z nich. Život je totiž neustále o objevování, že? Bez něj by byla na světě opravdová nuda, nemít nové výzvy je pro někoho nápadně podobné kupříkladu situaci, při které ráno nevyjde slunce.

Jaký je nejlepší dárek pro ženu? Musí splnit na jedničku estetické parametry, takže vybírejte hodně pečlivě! S olivovým olejem v designové lahvičce proto neuděláte žádnou chybu, spíše naopak. Pro manželku, sestru nebo maminku, které jsou v kuchyni jako doma, jde o praktický doplněk, se kterým se snadno sžijí. Grilování, pečení, příprava těstovin, ale i dobrá spolupráce s pizzou nebo sýry, takový olivový olej si přece každý nechá líbit, že?

Chuťové pohárky zažijí dosud nepoznané…

Zajímavý dárek pro muže je obvykle láhev? Jistě, ale tentokrát ne s unikátní alkoholickou směsí, nýbrž s olivovým produktem, co miluje snad celá středomořská oblast. Tři balení, ze kterých si mohou vybrat podle chuti? Podobně jako právě u dárkového alkoholu, kde nechybí více možností, je i olej z oliv hodně rozmanitý. Tentokrát budou k mání tři různé odrůdy, Arbequina, Picual a Cornicabra, z nichž si může váš manžel, syn nebo tchán vybrat tu nejlepší – nebo tu, na kterou má zrovna chuť. Samozřejmě, že každá se dobře kombinuje s jinými jídly, takže ať už jde o fanouška grilovaných ryb nebo salátů s těstovinami, přijde si rozhodně na své!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra